Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |19.02.2021|

Silence

Moderatör
status_update.png

Planlanan animasyonlar tamamen işlendi (222/222), ancak herhangi bir sahne için bir şeyler eklemek istersem bu sayı yayınlanmadan önce artabilir.

Animasyonlar artık odak noktası değil, bu da geliştirmenin geri kalanı için zaman kazandırıyor.

Bu hafta ağırlıklı olarak telefon ve bölüm için özel içerik üzerinde çalıştım.

Özel içerik koleksiyonları, galerileri ve daha fazlasını içerir ve bu hafta telefon içeriği söz konusu olduğunda Rooster ve sohbet uygulamalarına odaklanıyorum.

Bu sefer bir macera teması olan Jill için Özel render serisini tamamladım ve dizi baştan sona bakıldığında kısa bir hikaye anlatıyor. Bu bölüm Riona'nın özel render serisi için de benzer bir konseptim var.

Galerilerde Özel çizimleri ve 2D sanatı uyguladım ve açık hava sahne galerileri de yerinde. Oluşturmak için kalan serbest dolaşımlara bazı Özel renderlar eklemem gerekiyor.

Uzun zamandır 2D sanatı sipariş ediyorum ve bunu oyuna ekstra içerik olarak ekleyebilmek harika bir duygu. Galeride 2D sanatın nasıl sergileneceği konusunda bir ileri bir geri gittim ancak mevcut tasarımla bunun için en iyi yolu bulduğuma inanıyorum. Diğer özel renderlardan biraz farklı olduğu için bölüm yayınlandıktan sonra 2D sanat uygulamasıyla ilgili geri bildirimler duymaktan memnuniyet duyarım.

Mini oyunlarla ilgili bölümde neler olacağını mahvedemem, ancak bu hafta birkaçında çalıştım ve içeriğe ihtiyacım olan birkaç tane kaldı.

Yakında ses efektleri ve müzik üzerinde daha fazla çalışmam gerekiyor. Birkaç sahne henüz ses almadı, bu nedenle bunu eklemek yakın gelecekteki bir hedeftir.

Onun dışında yazı ve sanat üretimi ile güçleneceğim.

Bilgisayar bakımı hakkında rapor vermek, oyun geliştirmeye doğrudan bir değer getirmediğinden o kadar da eğlenceli değil, ancak ana bilgisayarımın disk alanı bittiği için bu hafta bir şeyler yapmak zorunda kaldım. Şimdi SSD disklerimi yükselttim, uygun yedeklemeler yaptım ve bazı genel bilgisayar temizliği ve bakımı yaptım.

Bu yükseltmeyle, Being a DIK'ın yaratılışının geri kalanı için disk alanı konusunda endişelenmem gerekirse şok olurdum.

Bu hafta sonu Jill'in özel render serisinin bir önizlemesini yayınlayacağım ve ayrıca 2D sanat için de bir anket olacak.

10.000 Kullanıcı duvar kağıdı serisi

On birinci duvar kağıdının parlama sırası Maya'da. Aşağıdaki eklerde tam çözünürlüklü sürümleri indirin.

maya_fullHD.png

Bahse girerim birçoğunuz bu seride kaç tane duvar kağıdı kaldığını merak ediyorsunuz ve cevap 8. Yani, dört hafta daha duvar kağıdı bekleyebilirsiniz.

Keyfini çıkarın ve güzel bir hafta sonu geçirin!

Dr PinkCake

Abay

Tanınmış Üye
Martın yirmisinden sonra yeni bölüm gelir

Üst Alt