Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |18.12.2020|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
status_update.png
Bu hafta rapor edilecek çok fazla ayrıntı yok. Diyalog / kod üzerinde çok çalışıyorum ve render kuyruğunda sabit sayıda animasyonu tutmaya çalışıyorum.

Toplam 131 animasyon oluşturdum ve ayrıca birkaç bölüm 6 animasyonu da yeni bir teknikle yeniden çalıştım.

Şu anda 7. bölüm için 94 animasyon tamamlandı. Bu güncellemenin toplam animasyon sayısından biraz emin değilim, ancak canlandırmak için birkaç ahlaksız sahnem kaldı.

Sanırım hem animasyon sayısının hem de süresinin bölüm 6'dan daha büyük ve daha uzun olacağını söylemek güvenli. Statik oluşturma sayısı için söylemek için çok erken.

Bölüm, hem hikaye hem de ahlaksız sahnelere odaklanacak, ancak hikaye odaklı bölüm 6'ya kıyasla biraz daha dengeli olacak.

Anket haberleri

Bu haftaki anketin galibi 4. seçenekti.

winner.jpg

Bölüm 7'de gösterilecek.

Şu anda, burada 2D duvar kağıdı için devam eden bir anket var.

Tatil sezonu nedeniyle, bir sonraki durum güncellemesi 1 Ocak 2021'de yayınlanacak.

Elbette birkaç gün haricinde şimdi ve o zaman arasında çalışacağım ve yıl sonundan önce benden daha fazla gönderi göreceksiniz.

İyi hafta sonları!

Dr PinkCake

Hera

Hera

Destekçi Plus
İşleri hızlandırmayı deniyor en azından

Üst Alt