Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being A DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |15.01.2021|

Silence

Moderatör
status_update.png

Bugün, Being a DIK'ın yaratılmasını destekleyen 10.000 kullanıcı var ve bu kadar insanın oyundan zevk aldığını görmek kesinlikle harika.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim! Ne taahhüt ederseniz edin, oyunun hem yapılmasına hem de daha iyi olmasına yardımcı oluyorsunuz.

Bir sonraki bölüm için çok çalışıyorum, ancak bu günün beklentisiyle, bu büyük dönüm noktasını sizinle birlikte kutlamak için özel bir şey üretmeye başladım.

Bugünden başlayarak ve daha sonra haftada iki kez (Çarşamba / Cumartesi, önümüzdeki hafta başlayarak) gönderecek materyalim bitene kadar, sizin için titizlikle oluşturduğum duvar kağıtlarını paylaşacağım.

Başlamak için, Sage'in ilk duvar kağıdı burada. Ultra geniş monitör severler için bu gönderiye eklenmiş olan full HD, 4k ve 3440x1440 gibi yüksek çözünürlüklü sürümleri bulabilirsiniz.

Tadını Çıkarın!

sage_fullHD.png

Durum güncellemesi

Son zamanlarda, aynı anda birçok şeyin üzerinde çalışıyorum. En büyük odak noktası, büyük bir serbest dolaşım etkinliği oluşturmaktır.

Serbest dolaşım etkinliği tamamlanmaya yakın, ancak birkaç alanda daha cilalama ve içeriğe ihtiyacı var.

Telefon görüşmeleri yazmaya başladım ve yeni telefon, mesajlaşma söz konusu olduğunda güzel bir gelişme gibi geliyor.

Ayrıca daha fazla animasyon eklemek için çalışıyorum.

Animasyon açısından ne kadar kaldığını anlamaya başlıyorum ve toplam ~200'ün iyi bir hedef gibi göründüğünü düşünüyorum.

159 animasyon tamamlandı ve içinde birkaç animasyon bulunan küçük bir kuyruğum var. Yazmam ve poz vermem gereken birkaç ahlaksız sahnem var.

Şu anda, 1937 statik render üretilmektedir. Bu alandaki ilerlemeyi tam olarak tahmin edemiyorum.

Önümüzdeki haftayı ağırlıklı olarak yazmaya ve muhtemelen statik renderlar oluşturmaya odaklanarak geçireceğim.

Anket haberlerinde Jill, 7. bölüm için özel render anketini kazandı ve kendisine adanmış özel bir render seti alacak.

Güzel hafta sonları

Dr PinkCake

Üst Alt