Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |12.02.2021|

Silence

Moderatör
status_update.png

Bu hafta bölüm üzerinde kronolojik sıraya göre çalışarak çok odaklandım. Bölümü oynadım, boşlukları doldurdum ve gittikçe sahneleri geliştirdim. Bu, statik oluşturucular, animasyonlar, telefon içeriği, diyalog ve müzik / ses efektleri üzerinde çalıştığım anlamına geliyor.

Bir öğleden sonrayı sinematografi konusunda yeni bilgiler ve fikirler edinmek için çevrimiçi bir kurs alarak geçirdim. Bunun doğrudan bir sonucu olarak, 7. bölümü iyileştirmek için 100'e yakın statik render ekledim.

Bölümün düzeni tamamen bir araya gelmeye başlıyor ve hangi sahnelerin yazmaya ve poz vermeye kaldığını az çok biliyorum.

Toplamda poz verecek çok fazla animasyonum yok; Bölümün geri kalanını geliştirirken şuraya buraya birkaç tane ekleyebilirim, ancak bu alanda kesinlikle sona yaklaştık.

Geliştirmede kalan en önemli görevler, serbest dolaşım etkinlikleri, statik işlemler ve telefon içeriğidir.

2457 statik render ve 212 animasyon üretildi. Şu anda animasyonlar oluşturuyorum ve toplam animasyon sayısını tamamen üretildiklerinde 222 animasyona getiriyorum. Poz vermek için ne kadar statik render kaldığına dair bir tahminim yok, ama çok olduğunu biliyorum.

Animasyon içeriğinin bu kadar olmasını beklemiyordum ve animasyonları oluştururken akışla gittim ve her saniyesini sevdim. NSFW animasyonlarına odaklandığım ve sahneleri geliştirmek için bol miktarda SFW animasyonu yaptığım için, kesinlikle bu bağlamda bir sonraki seviye bölüm.

Önümüzdeki hafta, bölüm üzerinde kronolojik sıraya göre çalışmaya devam edeceğim, bu nedenle önümüzdeki haftanın durum güncellemesinde de tüm alanlarda ilerleme olacak.

Şimdiye kadarki toplam ilerleme için, bölümü yaklaşık %60-75 oranında tamamladığımı tahmin ediyorum.

Anket Haberleri

Anket haberlerinde, Maya için yapılan kozmetik anketi 3 numaralı seçenek, toplam oyların% 50'sinden fazlasını alarak kazandı.

maya.png

Bölüm 7'de gösterilecek.

10.000 Kullanıcı duvar kağıdı serisi

Bugünün duvar kağıdı Cathy'ye aittir. Keyfini çıkarın ve her zamanki gibi aşağıdaki eklerde bulunan tam çözünürlüklü sürümleri indirin.

1054091_cathy_1080.png

Güzel hafta sonları!

Dr PinkCake

! H S A N

Destekçi Plus
Az kaldı🥳 %75 tamamlandığına göre, 2-3 update status sonra çıkış tarihi belli olur gibime geliyor.

Üst Alt