Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |11.12.2020|

Silence

Moderatör
status_update.png
Bu hafta birçok farklı şey üzerinde çalışıyorum, bu nedenle her alanda ilerleme oldu. Önümüzdeki hafta yazmaya odaklanacağım, çünkü o kadar çok render yaptım ki, devam etmek için daha fazla diyaloğa ihtiyacım var.

Animasyonlar deli gibi dönüyor. Animasyon sayısı iyi bir seviyede, ancak içeriğin daha güzel ve daha açıklayıcı tarafı, animasyonların oynatma süresidir.

Şu ana kadar oynatma süresi, tamamlanmış mevcut animasyonlar için 6 dakika 3 saniyedir. Bunu bölüm 6 oynatma süresi, 8 dakika 26 saniye ile karşılaştırın ve yeni kartların yaklaşık bir ay içinde bölüm 6'daki animasyon içeriğinin yaklaşık% 75'ini oluşturmayı başardığını fark edeceksiniz. Bunun için çok heyecanlıyım!

Geriye çok fazla manuel çalışma kaldığı için oyunun durumunun bundan bir ay sonra nasıl olacağını göreceğiz. Mümkün olduğunca zorluyorum ama Noel yaklaşıyor ve ailemle kutlamak için birkaç gün izin alacağım.

Anketler

Anket haberlerinde, henüz biten çok yakın bir anketti. Camila ve Riona birincilik için savaşıyorlardı ve yalnızca 82 oyla kazanan Riona idi. 7. bölümde özel bir render seti alacak.

Yakında, 7. bölümdeki sahnelerden birinde Isabella'nın ne giyeceğini oylayabileceğiniz yeni bir anket başlayacak.

Dr PinkCake

Üst Alt