Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |08.01.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
status_update.png

Being a DIK'in yeni sürümü (0.7.0) ne durumda?

ÖZET:

UYARI!

6. bölümü oynamadıysanız, bu yazıda sizin için küçük spoiler olabilir.

Bu gönderi, bölüm 7'deki güncellenmiş bir özellik için küçük spoiler içeriyor, ancak hikaye ile ilgili bir şey değil.
Kendi takdirinize göre okuyun.

Bu haftanın durum güncellemesi normalden biraz farklı.

7. bölümden başlayarak görünecek güncellenmiş / yeni bir özelliğin bölümlerini sunmak istedim.

Çoğunuz bunu zaten tahmin ettiniz ve diğerleri için küçük bir sürpriz olabilir.

Oyunun gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için oyun içi telefonu güncellemek için çok çalıştım.

Telefon 7. bölümden itibaren güncellendi, bu yüzden geriye dönük bir değişiklik değil. MC yeni bir telefon aldı ve eski varyantın geliştirilmiş bir versiyonu olacak.

Yani, yaptığım şey telefon kodunu yeniden yazmak. İyi çalışan işlevsellik bıraktım, gerekli olan yeni işlevler ekledim, GUI'leri güncelledim ve daha fazlasını yaptım.

Muhtemelen telefon özellikleri hakkında saatlerce konuşabilirim, ancak kendimi sınırlamam ve çoğunu kendi başınıza keşfetmenize izin vermem gerekiyor.

Bu yüzden, aynı zamanda devam eden bir çalışma özelliği olduğundan, açık bir şekilde ayrıntılara girmeyeceğim, ancak size uygulanan özelliklerden birkaçını ve bunlar için düşüncelerimi aşağıda göstereceğim.

Ana GUI tamamen yenidir, ancak yine de tanıdık gelmelidir.

preview1.jpg

Resimdeki telefonun mini oyunlar içermeyen bir oyundan geldiğini unutmayın.

Serbest dolaşım etkinlikleri sırasında, o anda çalan şarkının adını gösteren bir müzik çubuğu bulunur. Arkasında daha fazla duvar kağıdı görmek istiyorsanız, bu çubuğu açabilir veya kapatabilirsiniz.

Bu resimde üç yeni uygulama görebilir ve ayrıca bazılarının bulunmadığını fark edebilirsiniz. Bazı uygulamalar kaldırılmış olabilir, bazı uygulamalar birleştirilmiş olabilir.

Bu resimdeki iki yeni uygulama 2D art ve Pack Quest. İkisiyle de 6. bölümde temasa geçtiniz.

Bölüm 7'den itibaren doğrudan telefonunuzdan işlenecekler.

Birkaç uygulama haricinde, çoğu uygulama yenilenmiştir (veya yenilenecektir).

Özellikle heyecan duyduğum iki uygulama Müzik ve Bios uygulamaları.

Müzik uygulamasında artık şarkıları türe göre filtreleyebilirsiniz ve çoğunuzun çalmak istediği lisanslı müzik için bir tür ekledim.

preview2.jpg

Ayrıca şarkıları favori olarak ayarlayabilir ve en sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir çalma listesine sahip olabilirsiniz.

Bu, serbest dolaşım etkinlikleri sırasında oynayabileceğiniz özelleştirilmiş bir çalma listesine sahip olmayı seçebileceğiniz anlamına gelir.

Size Bios uygulamasından çok fazla şey gösteremem, ancak telefonun her karakterin geçmiş seçimleri ve olayları içeren kendi ekranına sahip olacağı eğimli bir versiyonu olacak.

preview3.jpg

Ayrıntılara girmeden, yeni telefondan bekleyebileceğiniz diğer özelliklerin bir alt kümesi şunlardır:

Özelleştirilebilir / favori / rastgele duvar kağıdı işlevi.
Metin mesajlarında basit ifadeler.
Animasyonlu geçişler ve ekranlar.
Telefon çok modern ve kullanımı keyifli bir deneyim.

Umarım sen de benim kadar seveceksin.

Güzel hafta sonları!

Dr PinkCake

holystep

holystep

Kayıtlı Üye
Gerçekten telefonu rahat ve basit kullanılır yapmış sonunda ya

Mbrokerim

Mbrokerim

Kayıtlı Üye
Gel bahtımın kar beyazı

Hera

Hera

Destekçi Plus
Biraz daha rahat ve kolay olması güzel olmuş.

Üst Alt