Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |05.02.2021|

Mackenzie

Yönetici
status_update.png

Bu hafta metinleri yazıyordum ve birkaç gün iffetsiz bir sahne üzerinde çalıştım (Statik render ve animasyonlar yazıp pozlarını ayarladım).

O sahne için poz vermem gereken yaklaşık 10-15 animasyonum kaldı. 198'i render olmak üzere toplam 209 animasyon oluşturuldu. Şimdiye kadar 7.bölüm için 25620 animasyon karesi oluşturuldu.

Bölümü test etmek için biraz zaman harcadım ve bazı alanlarda şekillenirken eksiklik hissettim. Şu anda olduğu gibi, bölümün yazılı içeriği 6. bölümden biraz daha kısa, ancak yazmak için 15-20 sahnem kaldı.

Daha önce 7. bölümün 6. bölümden daha büyük olacağını tahmin ediyordum ve şimdi bundan emin olabilirim. Senaryoyu yazmanın ne kadar süreceğini ya da ne kadar uzun olacağının cevabını henüz bilmiyorum. Tek bildiğim, oyunu nasıl oynarsanız oynayın, bölümün oldukça fazla içerik barındıracağı.

1043293_josy_UW-min.png

Üst Alt