Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |04.12.2020|

Silence

Moderatör
status_update.png
Bu hafta her şeyin bir kısmını yapıyorum, ama çoğunlukla sanat üretmeye odaklanıyorum.

Biraz zamanı çalışmak ve yeni şeyler öğrenerek geçirdim. Bu sefer animasyonlar ve görüntü işlemede daha derine indim. Şu andan itibaren animasyon üretirken kullanacağım bazı yeni temiz şeyler keşfettim.

İzlenecek yol yazıldı. Düzeltme, parlatma ve test işlemlerinden sonra yayınlanacaktır. Önümüzdeki hafta bir ara olmalı.

Bölüm 7'nin gelişimi ile ilgili olarak, her şey harika gidiyor. Bilgisayarları meşgul etmek için daha uzun animasyonlar yapıyorum. Henüz yeni iş akışına alışmadım, ama sonunda yapacağım.

Şimdiye kadar 1010 statik render ve 57 animasyon ürettim.

Gelecek hafta animasyon yapmaya devam edeceğim, ama aynı zamanda daha fazla diyalog yazmaya başlayacağım.

Kod olarak, oyundaki mevcut bir özelliğe oldukça büyük ve heyecan verici bir güncelleme olacağı için benim de yapmam gereken çok şey var. Bunun hakkında daha fazla konuşacağım ve size geliştirmenin sonraki bir döneminde bazı önizlemeler göstereceğim.

İyi hafta sonları!

Dr PinkCake

sidaarkadaş

Destekçi Plus
Senin için ölünür ama ben senin için yaşamayacağım.

Lunael

Çevirmen
Yapımcı hızlı çalışmaya başlamış güzel darısı HopesGaming'in başına.

Ragerer2

Kayıtlı Üye
Bu kadar hızlanması artı 7 bölümün heyecan verici büyük güncelleme olucagını söylemesi heyecanımı daha çok artırdı

Abay

Tanınmış Üye
Hızlı çıkra kekadam

Üst Alt