Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Being a DIK 0.7.0 sürümü güncellemesi |01.01.2021|

Silence

Moderatör
status_update.png

Yeni Yılınız kutlu olsun!

Umarım bugün kendinizi iyi hissediyorsunuzdur ve 2021 hepimiz için iyi şeyler getirir.

Yeni yıla durum güncellemesiyle başlayalım!

Bir öncekinden bu yana iki hafta geçti ve önemli ilerleme kaydedildi. Birkaç gün izin aldım ama aynı zamanda çok çalışıyorum.

PC'ler çoğunlukla animasyonlar ve aynı zamanda bazı statik renderlar oluşturuyor.

Her şeyin parçalarını yapıyorum ve yakın gelecekte yazmaya ve kodlamaya odaklanmam gerekecek.

Geliştirmede, bilgisayarların aralıklı olarak boşta kalacağı ve işlem yapmayacağı bir noktaya ulaştım.

Daha önce, GPU'larımı yükselttiğim için el emeğinin yeni darboğaz olacağından bahsetmiştim ve tam şu anda bulunduğumuz yer burası.

Bu gerçekten iyi bir şey. Bu, oluşturma süresi hakkında çok fazla endişelenmeden istediğim içeriği üretebileceğim anlamına geliyor.

Henüz güncellemedeki her animasyonu oluşturmadım, bu yüzden PC'ler yakında tekrar çok çalışacak, ancak animasyonlar açısından neyin kaldığından emin olmadan önce senaryodan daha fazlasını yazmam gerekiyor.

Öyleyse, geliştirmenin mevcut durumu şudur:

149 animasyon ve 1340 statik render üretildi.

Şimdiye kadar 9 lisanslı şarkı, 2 CC0 şarkısı ve 7 ses efekti eklendi.

Yüksek animasyon ve render sayısına rağmen, bu güncellemede çok fazla manuel işim kaldı.

Gördüğünüz gibi, canlandırmaya çok odaklanıyorum, bu da gelişimin diğer alanlarının daha sonraya bırakıldığı anlamına geliyor.

Statik render yazma, kodlama ve pozlama, şu andan itibaren geliştirme için zaman alıcı görevler olacaktır.

Senaryoda ne kadar ilerlediğimi tam olarak tahmin edemiyorum, ancak ana senaryoda 6125 satır kod var, ~ 11000 satır kod içeren 6. bölümle karşılaştırıldığında iyi gibi.

Geçmişte belli belirsiz bahsettiğim güncellenmiş bir özellik konusunda da iyi bir ilerleme kaydettim ve bunu geliştirmede biraz sonra ortaya çıkaracağım.

Bu hafta büyük ve oldukça karmaşık bir serbest dolaşım etkinliğine başladım ve bunu tam olarak kodlamak ve tamamlamak uzun zaman alacak.

Sonuç olarak, büyük ilerleme kaydedildi ve bölüm tamamlandığında çok büyük olacaktır.

Güncellemedeki genel ilerlemenin, geliştirmenin başından ortasına kadar olduğunu tahmin ediyorum (%30-50 tamamlandı); Bundan daha iyi tahmin edemem.

Bugün için başka güzel haberlerim var.

Kaçınızın bunu fark ettiğinden emin değilim, ancak boyut olarak büyüdükçe oyunda artan miktarda gecikme oldu.

En çok seçimlerle yapılan animasyonlar sırasında farkedildi.

Bu hatayı gidermek için biraz zaman harcadıktan ve hatta RenPy Tom'dan bilgi aldıktan sonra, tüm oyun için onu düzelttiğimi duyurmaktan gerçekten mutluyum.

Bu düzeltme, bir sonraki güncellemeyle birlikte kullanıma sunulacak.

Anket haberleri

Noel'de sona eren bir 2D sanat anketi vardı ve kazanan kombinasyon, Sage'in iç çamaşırı + çıplak önden bir çekimiydi. Bu sanat eserini 7. bölüm için sipariş ettim.

Ocak ayında daha fazla anket yapılacak.

İyi bir hafta sonu ve 2021'e harika bir başlangıç dilerim!

Dr PinkCake

Byferohck

Destekçi Plus
Şimdiden 149 animasyon yapması büyük başarı acaba bölüm 7 de kaç animasyon kaç render olacak

Ragerer2

Kayıtlı Üye
1.5 ay gibi sürede bu kadar render animasyon yapması çok iyi daha hızlandığı su götürmez bi gerçek 6 bölüm gibi fazla yeni bölümün çıkmasını beklemiyecek olmak güzel bi haber

holystep

Destekçi Plus
gerçekten her bir güncellemede kendini geliştiriyor umarım böyle devam eder

Üst Alt