Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Being A DIK 0.6.0 sürümü güncellemesi |11.09.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20200911_160951.jpg

Being A DIK'in yeni sürümü (0.6.0) ne durumda?

ÖZET:
- Bu hafta çoğunlukla yazıyorum, statik renderlar oluşturdum ve bir serbest dolaşım etkinliği üzerinde çalıştım.

- 2497 render ve 103 animasyon yapıldı.

- Yazma açısından, 1.5 serbest dolaşım etkinliğim var ve bir miktar telefon içeriği kaldı. Bu hafta kalan diğer sahneleri yazmayı başardım.

- Önümüzdeki hafta sahne üretmeye odaklanacağım, içinde poz verecek çok sayıda karakterin olduğu bazı sahnelerim var. Kabaca 12 sahne + 2 serbest dolaşım olayı kaldı.

- Sırada zaten çok sayıda iş olduğundan bu hafta yeni animasyonlar oluşturmadım.

- Müzik için, bölüm için gereken her şarkıyı aldım. 10 yeni ücretsiz CCO şarkısına ve 22 yeni lisanslı parçaya bakıyoruz. Bu lisanslı parçalardan bazıları, tüm oyun boyunca kişisel en iyi şarkılarıma girdi, bu yüzden onları duymak için sabırsızlanıyorum.

Dr PinkCake

825178_special_render_quinn_preview1.jpg825023_special_render_preview1.jpg

SVDARK

Kayıtlı Üye
Can dayanmıyor abi ya

AzadOruc

Kayıtlı Üye
Büyük heyecanla bekliyoruz çok ümitliyim inş mükemmel bir bölüm olucak

hyperw

Kayıtlı Üye
Sonuç olarak belirli bir tarih varmı??

rufneon

Kayıtlı Üye
Çok heycanlıyım lütfen caĺışmaları hızlandırın
??

Big

Kayıtlı Üye
Bunu yapımcı yeni mi paylaştı? Bu yazıyı

HypeR307x

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2906

Being A DIK'in yeni sürümü (0.6.0) ne durumda?

ÖZET:
- Bu hafta çoğunlukla yazıyorum, statik renderlar oluşturdum ve bir serbest dolaşım etkinliği üzerinde çalıştım.

- 2497 render ve 103 animasyon yapıldı.

- Yazma açısından, 1.5 serbest dolaşım etkinliğim var ve bir miktar telefon içeriği kaldı. Bu hafta kalan diğer sahneleri yazmayı başardım.

- Önümüzdeki hafta sahne üretmeye odaklanacağım, içinde poz verecek çok sayıda karakterin olduğu bazı sahnelerim var. Kabaca 12 sahne + 2 serbest dolaşım olayı kaldı.

- Sırada zaten çok sayıda iş olduğundan bu hafta yeni animasyonlar oluşturmadım.

- Müzik için, bölüm için gereken her şarkıyı aldım. 10 yeni ücretsiz CCO şarkısına ve 22 yeni lisanslı parçaya bakıyoruz. Bu lisanslı parçalardan bazıları, tüm oyun boyunca kişisel en iyi şarkılarıma girdi, bu yüzden onları duymak için sabırsızlanıyorum.

Dr PinkCake

Oyunda maya nın odasından kovulduktan sonra isabella bende kitliydi o kilit nasıl açılır yoksa herkeste mi öyle