Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Being A DIK 0.6.0 sürümü güncellemesi |09.10.2020|

Silence

Moderatör
IMG_20201009_192301.jpg

Being A DIK'in yeni sürümü (0.6.0) ne durumda?

ÖZET:

status_update.png

- Bu hafta animasyon ve statik renderları kodluyor
- 50 statik render ve 25 animasyon kaldı
- Kalan süreyi doğru bir şekilde tahmin etmek için henüz erken olduğunu söylüyor. Sebebi ise kuyrukta olan zorlu animasyonlar ve renderlar olduğunu söyledi
- Toplamda 2000-3000 animasyon karesinin oluşacağını tahmin ediyor
- Serbest dolaşım etkinliklerini bir araya getirip oynanabilir hale getirdi
- Diğer hafta bölümü iyice test etmek ile ve bölümde istediği her şeyin iyi olduğuna karar vermek için zamanını harcayacak
- Telefon ve serbest dolaşım etkinliği için oluşturması gereken bir miktar içeriğin olduğunu söyledi (fazla değil)
- Bölüm 6'nın adı ''Hasar Kontrolü'' olacak ve her adım daha da yaklaştığımızı söylüyor

Dr PinkCake

fearfatih

Kayıtlı Üye
Ne Kadar Kaldı Tam Tarihi Belli Mi???

randlest

Kayıtlı Üye
en erken kasım da gibi görünüyor bundan erken ümidi kestim de False hero ne alemde Silencecımm?

AzadOruc

Kayıtlı Üye
Geliyor az kaldı iki gözümün çiçeği

71mekan71

Kayıtlı Üye
merhabalar herkese bugünki konumuz Being A DIK oyunun yapımcısından yeni bir açıklama geldi oyunun yeni güncelleme yapım aşaması %98 tamamlandı geriye kalan %2 lik kısmı hızla tamamlanmaya devam ediyor beta test yapılıcak hatalar varsa düzeltilecek sorunsuz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak ama tam tarih verilmedi yapımcı Ekim ayı ile Kasım ayı ortalarında gelebilir diye bir not düştü bende siz oyun severlerle bu haberi paylaşmak istedim :D

AzadOruc

Kayıtlı Üye
merhabalar herkese bugünki konumuz Being A DIK oyunun yapımcısından yeni bir açıklama geldi oyunun yeni güncelleme yapım aşaması %98 tamamlandı geriye kalan %2 lik kısmı hızla tamamlanmaya devam ediyor beta test yapılıcak hatalar varsa düzeltilecek sorunsuz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak ama tam tarih verilmedi yapımcı Ekim ayı ile Kasım ayı ortalarında gelebilir diye bir not düştü bende siz oyun severlerle bu haberi paylaşmak istedim :D
Hayde hayırlısı

epans94

Kayıtlı Üye
Sabırsızlıkla beklediğim bir oyun en kısa sürede çıkar umarım