Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
M

muhliskara58

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncellemeyle oyun süresi çok artmamış arkadaşlar ama şok eden bir yerde biten Türk dizisi gibi bitiyor haberiniz olsun. Şimdi gelde 0.80'ı bekle.
Ya sen öyle deyince takıldım kaldım indirmekte istemiyorum ufaktan bir spoiler atsana ?

ofgenemikeder

ofgenemikeder

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güncelleme ile süresi yaklaşık kaç saat arttı?

Solucann

Solucann

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ekli dosyayı görüntüle 785

GENEL BAKIŞ

Ana karakter, büyük bir şehire yeni taşınıp iş arayan ve yeni bir müzik grubu kurmayı isteyen birisidir. Yeni insanlar ve yeni fırsatlar, hepsi sizin elinizde.

Paylaşılan Tarih: 28.08.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.70
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 2.49 GB
Oyun Boyutu APK: 695 MB

Oyun Konuları
3dcg, Male protagonist, Animated, Big ass, Big Tits, Handjob, Oral sex, Vaginal sex, Voyeurism, Titfuck, Milf, Creampie, Groping, Interracial, Anal sex, Teasing
Oyunu nasıl açarım ?
- RAR'dan çıkarttıktan sonra Become a Rockstar oyununu çalıştırın.
- Adult Oyun Çeviri Web sitemizdeki üyeliğiniz ile giriş yapabilirsiniz.
Güncel hali herkese açık mı??

N

NAMELESSDEAD

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunda hata var daha önce oynanan catherinele olan konuşmadan sonraki anna sahnesi şuan oynanamıyor iki seçenek aynı şekilde devam ediyor iki seçeneğin sonucu olarakta annayı reddetmiş seçeneğinin sonucu geliyor

K

kratos532

Kayıtlı Üye
Kredi
3$
Abi o nasıl son ya oyun oynayalım biraz keder dağıtalım diye oynadım bitirdikten sonra yarım saat boş boş bilgisayar ekranına baktım

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Benim oyunda 0.60 diyor sürüm için bu yeni mi

ozlemdikbas

ozlemdikbas

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni sürümü indirdim eski sürümü silip yenisini kurduğum an kaldığım yerden devam edebilir miyim

Growth

Growth

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Bu oyunların final yapma tarihleri hakkında bir şey yok değil mi

Üst Alt