Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Become a Rockstar 0.80 sürümü güncellemesi |30.01.2021|

Silence

Moderatör
Haber yayını

Pekala çocuklar. Bu sürümü Ocak ayının sonunda yapmak istediğimi söylediğimi biliyorum, ama görünüşe göre bunu yapamayacağım.

Size gereksiz bahaneler vermek istemiyorum, sadece yeteneklerimi abarttığımı söyleyeceğim. Senaryo ve diyaloglar üzerinde çalışmak için kendime 10 gün verdim (bu genellikle benim için yeterli zaman), ancak normalden çok daha fazla render olduğu için çok daha fazla metin aldım. Bence gecikme 2-3 gün + çeviri için 1 gün + redaksiyon için 1 günden fazla olmayacak.

Aralık ve Ocak ayındaki tüm 5$ Seviyesindeki Müşterilerim (ve üzeri), Şubat ayındaki aboneliklerine bakılmaksızın bu güncellemeyi alacak. Hazır olduğunda, bağlantıyı sana özel mesajla göndereceğim.

Bunun berbat olduğunu biliyorum ama başka bir gecikme için özür dilerim. Anlayacağını umuyorum.

MrJet

! H S A N

Destekçi Plus
Ocakta çıkması planlanırken, Şubat ayına sarkması tamamen şanssızlık. :confused:

Üst Alt