Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Become a Rockstar 0.80 sürümü güncellemesi |21.12.2020|

Silence

Moderatör
20201225_003422.jpg

Become a Rockstar'ın yeni sürümü (0.80) ne durumda?

ÖZET:

Hey Millet!

Bunu söylemekten nefret ediyorum ama üzücü haberlerim var. Yaptığım işten yola çıkarak, Aralık ayının sonundan önce bunu yapmak için yeterli zamanım olmadığını söyleyebilirim. Birçok sahne ve render hazır olsa da, yine de yeterli değil. Bu güncellemeyi bu kadar uzun süre beklemekten nefret ediyorum, ama biraz sabır istiyorum. İnanın bana, elimden geldiğince çalışıyorum. Ve önceki yazımda söylediğim gibi, yeni sürümü alana kadar Patreon ödemelerini duraklatacağım.

Ama sizi temin ederim ki, Ocak ayında her şeyin hazır olacağından %100 eminim. Şu anda 1000'den fazla hazır render var ve şimdi büyük bir animasyon kuyruğu oluşturmaya başlıyorum. Sonuç olarak, yaptığım işe rağmen, hala çok meşgulüm.

Bir kez daha, gecikme için özür dilerim ve umarım sonuçtan hayal kırıklığına uğramazsınız.

MrJet

Abay

Tanınmış Üye
Julia'mı bana geri ver jetadam

Akuma

Destekçi Plus
Bekledigimize değer umarım.
Böylesine güzel senaryo hiç olsun istemem.

Hera

Kayıtlı Üye
Bir süre bekleyeceğiz anlaşılan...

Üst Alt