Welcome to Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Become a Rockstar 0.80 sürümü güncellemesi |18.10.2020|

Silence

Moderatör
20201020_042818.jpg

Become a Rockstar'ın yeni sürümü (0.80) ne durumda?

ÖZET
Hey Millet!

Geçen hafta, Lisa ve Jade ile olan etkinliği bitirirken, bazı ilginç fikirler edindim ve bunu biraz genişletmeye karar verdim. Ayrıca Lisa'nın yolu için küçük bir etkinlik de ekledim (bu sefer onunla açık saçık sahneler olmayacak, birkaç romantik sahne olacak). Şu anda 410'dan fazla render ve 4 animasyonum var ve diğer kızlarla etkinlik üzerinde çalışmaya başlıyorum.

Dürüst olmak gerekirse, bu güncellemede çok sayıda dal olacak ve sonuç olarak, normalden biraz daha fazla iş olacak (ve renderlar). Ancak er ya da geç olay örgüsündeki bu dallanmanın gerçekleşmesi gerekirdi. Ve umarım en sevdiğiniz aşk ilgisini zaten seçmişsinizdir ve hikayenin gelişiminden memnun kalırsınız.

Ayrıca oyunun arka plan müziğinden yoksun olduğunu hissettim, bu yüzden altı yeni melodi ekledim ve eskileri ile karıştırdım. Yeni parçaların oyuna ve hafif havasına mükemmel bir şekilde uyacağını düşünüyorum.

Sanırım söylemek istediğim tüm haberler bunlar.

Desteğiniz için teşekkürler!

MrJet

IMG_20201020_042101.jpg

Abay

Destekçi Plus
İyi bir bölüm geliyor😍

Üst Alt