Welcome to Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Become a Rockstar 0.80 sürümü güncellemesi |17.11.2020|

Silence

Moderatör
20201118_221119.jpg

Become A Rockstar'ın yeni sürümü (0.80) ne durumda?

ÖZET:
Hey Millet! Üzgünüm ama bu sefer pek haber yok. Her zamanki gibi bir güncelleme üzerinde çalışıyorum, yeni sahneler yaratıyorum, görseller oluşturuyorum ve diyaloglar yazıyorum. Jane ile olan etkinliği neredeyse bitirdim ve şimdi Selina etkinliğine başlıyordum. Şu anda ~ 740 renderım var, ancak tamamlanan güncellemede çok daha fazlası olacak.

Ayrıca bu sefer sizi normalden biraz daha uzun süre bekletmekten hoşlanmadığımı da söylemek istedim, ama doğru şekilde yapacak çok işim var. İnanın bana, finaline bu kadar yaklaştığında işleri alt üst etmek istemiyorum. Her neyse, 0.80'i Aralık ayında yayınlamayı planlıyorum ve gerçekten sabrınızın karşılığını alacağını umuyorum.

Desteğiniz için teşekkürler ve iyi bir hafta geçirin!

MrJet

IMG_20201118_220227.jpg

LaVita

Destekçi Plus
Being a dik The deluca family den sonra gelmesini en çok beklediğim oyunlardan biri 😍 dört gözle bekliyoruz geç olsun temiz olsun 👍

Üst Alt