Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Become a Rockstar 0.80 sürümü güncellemesi |12.01.2021|

Silence

Moderatör
Hey Millet!

Yılın ilk haber yazısı. Yeni renderlar yayınlamadığım için özür dilemek istiyorum, ancak şu anda tüm çabalarım yeni güncellemenin yayınlanmasına odaklanıyor. Daha önce de söylediğim gibi, amacım Ocak ayı sonunda yayınlamak ve şimdiye kadar elde ettiğim şeye bakarsak, sanırım zamanında başaracağım. Neyse, fazla bir şey kalmadı.

Geçen haftadan beri animasyonlar üzerinde çalışıyordum. Her şey harika değildi, ama çoğunlukla oldukça iyiydi.

Yani şu anda 1000 render ve 45 animasyonum var ve bu sayının o kadar artacağını düşünmüyorum. Pekala, animasyonlar ~55 tane olacak. Bu yüzden şu anki planım, henüz göstermediğim son etkinliği (Anna etkinliği) bitirmek ve diyaloglar üzerinde tam anlamıyla çalışmaya başlamak. Ugh, umarım bu sefer doğru planlamışımdır.

Sanırım size tek söylemek istediğim buydu. Beni desteklediğiniz için size teşekkür ederim!

MrJet

(Üzgünüm ama bu sefer önizleme yok, çünkü zaten çok fazla gösterdim).

Üst Alt