Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Become a Rockstar 0.80 sürümü güncellemesi |05.12.2020|

Silence

Moderatör
20201207_181006.jpg

Become a Rockstar'ın yeni sürümü (0.80) ne durumda?

ÖZET:

Hey!

Haber yayınlarının daha az sıklıkta olduğu için özür dilerim. Zaten başarılı bir şekilde çözdüğüm özel bir ilişkim vardı, bu yüzden şimdi yazıyorum.

Güncellemeyle ilgili çalışmaların sona yaklaştığını söylemekten mutluluk duyuyorum. Lisa, Jade+Lisa, Jane ve Selina ile olayları bitirdim. Ve şimdi Anna ile son büyük olay üzerinde çalışmaya başladım. Bir hafta içinde bitirmeyi umuyorum (+/- birkaç gün) ve son kısmı diyaloglarla başlatmayı umuyorum. Evet, bu güncelleme normalden daha uzun sürse de, aynı zamanda daha büyük olacaktır. Şu anda 920 render ve 12 animasyon var.

Son yazımda söylediğim gibi, Güncellemeyi Aralık ayında yayınlamak için elimden geleni yapacağım. Ama bir sebepten dolayı (Cyberpunk2077) zamanında yapamayacak olsam bile, yeni sürümü alana kadar Patreon'daki tüm ödemeleri duraklatacağım. Her neyse, umarım beklentiniz karşılığını verir ve sizin için hazırladığım şeyin tadını çıkarırsınız.

Desteğiniz için teşekkür ederim!

MrJet

948833_Selina38.jpg948832_Selina10.jpg948831_Selina04.jpg

Prisoner

Kayıtlı Üye
MC'nin kardeşi hakkında bilgi var mı ölüyor mu ölmüyor mu diye

Üst Alt