Welcome to Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi Become a Rockstar 0.80 sürümü güncellemesi |03.11.2020|

Silence

Moderatör
20201103_200920.jpg

Become A Rockstar'ın yeni sürümü (0.80) ne durumda?

ÖZET:
Hey Millet! Son birkaç haftadır yeni sahneler, renderlar ve biraz da diyaloglar üzerinde çalışıyorum. Ne yazık ki, animasyonlar üzerinde çalışmak için fazla zamanım olmadı, ancak geliştirmenin bu kısmına biraz daha odaklanmaya çalışacağım.

Muhtemelen bir sonraki güncelleme için hazır olma yüzdesinin normalden biraz daha yavaş hareket ettiğini de fark etmişsinizdir. İnanın bana, daha yavaş çalıştığım için değil, hayır, çünkü güncelleme başlangıçta planladığımdan çok daha büyük olacağa benziyor. Sanırım onu bölmek ve olduğu gibi serbest bırakmak çok daha mantıklı olurdu, ancak yapısı bunu yapmama izin vermiyor. Daha önceki yazılarımda da söylediğim gibi, her şey sadece derinlemesine değil, aynı zamanda genişlikte (farklı yollar) gelişecek. Böylece, aşk ilgi alanlarınızın her biri için benzersiz bir dal göreceksiniz. Ve hiçbir karakteri geride bırakamam çünkü hikayenin bu özel bölümünde hepsinin kendi rolü var.

Tamam, şimdi sayılara gidelim. Şu anda neredeyse 600 render ve 5 animasyonum var. Ve henüz bitmiş versiyonda kaç tane olacağını bile bilmiyorum. Ama sadece içgüdülerime güveneceğim ve beğendiğiniz güncellemeyi yapmaya çalışacağım.

Pekala, desteğiniz için teşekkürler ve iyi bir hafta geçirin!

MrJet

IMG_20201103_200205.jpg

Grower

Being a DIK Kulübü Üyesi
Destekçi Plus
çıksada oynasak ab

Akuma

The Deluca Family Kulübü Üyesi
Destekçi Plus
Beklemedeyim.

Üst Alt