Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
B

bertini07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
win10 pro h1h2 virüs koruması kapalıydı driver vs kurulu
Pc yi kapatıp açın veya Görev yöneticisinden Turbo sanal Machin-Adult oyun ceviri exe sini sonlandırın.Bazen farklı oyundan çıkıp başka bir oyuna girince arka planda çalışmaya devam ediyor,hatayı da ondan dolayı veriyor.En azından bende öyle oluyor.Win10pro

Q

qweewqqwe

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devamı ne zaman gelir acaba bir bilgi var mı?

Kekwox

Kekwox

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
6$
Sanki yıllardır yeni versiyonu gelmiyormuş gibi hissettiren o oyun. Ulan çok sağlam bir oyun ama ilerlemiyor arkadaş. Ayrıca Rockstar diyo ama, oyunun müzik çeşitliliği resmen yok. Serenanın hatrına oynuyorum, ama hikayesini de merak ediyorum. :D

sandalyebacagi

sandalyebacagi

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Telefona yüklemeye çalışınca uygulama diyor. Yeterli alanda var neden böyle oluyor acaba ?

- Silip tekrar indirince sorun düzeldi.

Son düzenleme:
B

Bybadik12

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sanki yıllardır yeni versiyonu gelmiyormuş gibi hissettiren o oyun. Ulan çok sağlam bir oyun ama ilerlemiyor arkadaş. Ayrıca Rockstar diyo ama, oyunun müzik çeşitliliği resmen yok. Serenanın hatrına oynuyorum, ama hikayesini de merak ediyorum. :D
1 yılı aştı zaten son güncelleme geleli

Q

Quiet0

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Geri dönüş için teşekkür ederim . Normalde indirdiğim dosyanın içine girip açıyordum. Hata aldıktan sonra dosyayı masaüstüne çıkarıp giriş yapıyorum sorunum düzeldi. Bu hatayı alan arkadaşlar varsa oyunu masaüstüne çıkarıp oyuna giriş yapabilirler.
Lunael bahsedilen tüm çözümleri denedim fakat hala aynı hatayı alıyorum.

Khazad-dûm

Khazad-dûm

Üye
Kredi
0$
Genç yıldızımız Steve Vai, tüm lüks, gösterişli, uçuk kaçık yaşamını bir kenara bırakıp; arınmak, hayallerini gerçektirmek ister. Ailesini yol verir, şehrin merkezine taşınır. Yeni fırsatlar, yeni insanlar onu bekler. 3-5 arkadaş bir müzik grubu kurmak için birlikte kolları sıvarlar. Genç rock yıldızımızın macerası bu şekilde başlar. Başlangıçta küçük bir grup olarak konserlerde boy gösterirler. Vokalde ve ritim gitarda bizim eleman vardır. Bir yandan eşsiz gırtlak teknikleriyle bir yandan ibanezini sağa sola vurma suretiyle seyirciye unutulmaz dakikalar yaşatır. Grup ün salmaya devam ederken çıkardıkları son albümle iyice coşarlar. Şarkıları Spotify Global'de üst sıralardan uzunca süre inmez. Bizimkisi paranın, şöhretin dibine vurmuştur; lolitalar etrafında pervane olur..
Oyunda güzel gacılar var, açık sahne sayısı yerinde, grafikler hoş, hikaye de fena değil. Hatırladığım kadarıyla 4-5 saatlik bir gameplayi vardı. Güzeldir, oynanmalıdır, tavsiye edilir..

B

Biytcz

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyuna başla diyorum ardından atıyor. Ayarlara falan girincede atıyor. Çözümü var mıdır? hocam!

Üst Alt