Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
M

Michaelscofield11

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güncellendi mi

W

wfdiana

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun tahmini ne zaman güncellenir bir de türkçe yapıldığı gibi oynayabilcek miyiz yoksa para falan mevzusu olacak mı

K

Kralk61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben andorid den oynaıp siliyorum bu güncelleme işi nasıl oluyor devamını merak ettiğim oyunlardan birisi bu güncelleme gelince en baştan yükleyip tekrar mi oynicam

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Ben andorid den oynaıp siliyorum bu güncelleme işi nasıl oluyor devamını merak ettiğim oyunlardan birisi bu güncelleme gelince en baştan yükleyip tekrar mi oynicam
Oyunu sildiğin zaman kayıt dosyaların duruyor, yeni sürüm geldiği zaman sendeki oyunu silip yenisini indir. Kaldığın yerden devam edersin.

Derezzerd

Derezzerd

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Discord adresinde oyun kayıtları mevcut oradan indirip yeni güncellemeye devam edebilirsin ya da savelerini silmeden kendi savein üzerinden devame debilirsin.

K

Kralk61

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun güncellendiği zaman bi uyarı atsnjza ben ilk defa denicem de nasıl guncelleniyo tam bilmiyorum .d

Desc

Desc

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Öff bayadır güncelleme gelmiyo özledik oyunu

Üst Alt