Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
D

duger2634

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
0.80 nerede bitmişti ki hatırlayamıyorum

R

rehbehoca2

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kapaktaki kırmızılı bana geçmişini anlatıyor ve ciddi ilişki ister misin diyor ama evet dedikten sonra bir öncrki sahneye geri dönüyor. Kısa döngüde kaldım,bug mu oldu?

Z

zagor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir sonraki güncelleme ile bitecek mi bu oyun?

P

parzi0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ablasi mi ne silahla vuruluyor du orda bitmisti ordan nasil devam edebilirim

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sitede var kayıt dosyaları ordan alabilirsin veya kendi dosyani almak istiyorsan baştan başlayabilirsin

Kayıt dosyalarını nereye atacağıni bilmiyorsan paylaşıyorum 🙂

Windows'da kayıt dosyasını nasıl kurarım?

- Öncelikle indirdiğiniz dosyayı RAR'dan çıkartın.
- Bilgisayarınızda çalıştır komutunda %appdata% yazın.
- Sonrasında renpy klasörüne girin ve hangi oyunun kayıt dosyasını indirdiyseniz o klasöre girin ve rardan çıkarttığınız dosyaları oraya atın.

Android'de kayıt dosyasını nasıl kurarım?

- RAR'dan çıkartabileceğiniz bir uygulama indirin. (ZArchiver indirebilirsiniz)
- İndirdiğiniz dosyayı RAR'dan çıkartın.
- Android > Data > AdultOyunCeviri konumunda indirdiğiniz oyuna ait klasöre atın.
- Eğer oyuna ait klasör yoksa oyuna girip bir kere kayıt alıp deneyin.

R

respectforabra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
linkler kırık nasıl ulaşıcaz bu oyunlara ya

R

respectforabra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sitede var kayıt dosyaları ordan alabilirsin veya kendi dosyani almak istiyorsan baştan başlayabilirsin

- Sonrasında renpy klasörüne girin ve hangi oyunun kayıt dosyasını indirdiyseniz o klasöre girin ve rardan çıkarttığınız dosyaları oraya atın.

- Android > Data > AdultOyunCeviri konumunda indirdiğiniz oyuna ait klasöre atın.
linkleri günceller misiniz

P

parzi0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$

Sagol asin knk

B

Bilallllllsha

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android için güncelleme ne zaman gelir

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Çikolatalı kekim Julia'nın vurulduğu yerden sonra bi kopukluk var gibi, orda beynim yandı ve seçim yaptığım kızlardan hangisini seçersem sanki bi gün öncesinden ayrılmamışız gibi devam ediyo ve orda devrelerim yandı işte

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Çikolatalı kekim Julia'nın vurulduğu yerden sonra bi kopukluk var gibi, orda beynim yandı ve seçim yaptığım kızlardan hangisini seçersem sanki bi gün öncesinden ayrılmamışız gibi devam ediyo ve orda devrelerim yandı işte
Kapaktaki kırmızılı bana geçmişini anlatıyor ve ciddi ilişki ister misin diyor ama evet dedikten sonra bir öncrki sahneye geri dönüyor. Kısa döngüde kaldım,bug mu oldu?
İkiniz de aynı yerde takıldınız büyük ihtimalle 😂 Mc yani anakarakterin ablası Jane ile ilgili soru sorduğunda eğer selina rotasına gidecekseniz Jane i reddetmeniz gerekiyor yoksa oyun sürekli tekrar ediyor

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Tüm kilitli sahneleri açmak için önüme gelene yürüdüm ama kabak sonunda fena patladı ve diğer oyunlar gibi kilitli sahneleri açma durumu söz konusu olmadığından ve bazı sahneler açıldığı halde kullanılamaz oluyor ya da kayıt esnasında açılan sahneler geri kilitleniyor. Onun dışında oyun güzel
İkiniz de aynı yerde takıldınız büyük ihtimalle 😂 Mc yani anakarakterin ablası Jane ile ilgili soru sorduğunda eğer selina rotasına gidecekseniz Jane i reddetmeniz gerekiyor yoksa oyun sürekli tekrar e

mehmettunahan

mehmettunahan

Doğasever
Kredi
0$
agalar selina yolundan gittim janeyi reddettim ama oyun döngüye girdi var mı bir çözümü selinayla ciddi ilişki seçince janeyi red ettiğim yere başa sarıyor bıktım red etmekten

Üst Alt