Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
DozgerMirza

DozgerMirza

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
S.N. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
0$
İşte beklediğim oyun eyw site yöneticileri elinize emeğinize sağlık

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunu yükleyemiyorum tam inecekken uygulama yüklenemedi diyor neden
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
kayıtlı yerden başlayınca hata veriyor.. oyuna baştan mı başlamam gerekiyor şimdi beyler..

Lucifer M.S.

Lucifer M.S.

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunun yeni sürümündeyim selina ile sevgili ol yada olma diyor ol diyorum sonra ablamiz gelip bize arkadaşı ile olan ilişkimizi soruyor ardından Rose ile selinanin resim sahnesine geçiyor döngüye girdi sonra tekrar sevgili olayları yardım lütfen

G

Galerici

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyuna yabancı siteler gibi galeri mod eklerseniz super olur aga

S

stroffical

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunların hangi tarihte güncellendiğine nerden bakabilirz?

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Bu oyuna bayılıyorum badikten sonraki en favori oyunum devamını beklemedeyim. :love: :cool:👌

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Aga sadece biriyle birlikte olman gerekiyor hepsini idare edemezsin o yüzden döngüye sokuyor aynısı bana da oldu o yüzden ablasına ya yalan söylicen ya da ilişkilerinden birini bitiricen ablasının hastaneye kaldırıldığı sahneye kadar anna,jane ve selinayla ilişkin varsa hepsi birbirini öğreniyor. Hastane de s*çıp batırıyon yani ama hileyle hastane sahnesine kadar tüm kızları idare edersin ama hastane sahnelerine geldiğinde sadece birini seçmen gerek hilelerden seçmeyeceğin kişilerin yollarını kapat bir tavsiye daha lisa,jade ve selina'nın hala birbirini öğrenmeme durumları var hastane de ama bu güncellemenin sonuna doğru selinayı grubunla tanıştıracağın partide birbirlerini öğrenirler yine s*çıp batar ilişki uzun lafın kısası bir kişinin yolunundan devam etmen. 😅😉

Moderatörün son düzenlenenleri:
Kingdisko1192

Kingdisko1192

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Türkçe herkese erişiminde yüklemiştim o zaman oyun hatalıydı bi yerden sonra hep döngüye giriyordu bu hata düzeldi mi acaba

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
aga ben sadece selina ve müzik guruptaki kızları istiyorum.. olmuyor mu öyle..

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aga sadece biriyle birlikte olman gerekiyor hepsini idare edemezsin o yüzden döngüye sokuyor aynısı bana da oldu o yüzden ablasına ya yalan söylicen ya da ilişkilerinden birini bitiricen ablasının hastaneye kaldırıldığı sahneye kadar anna,jane ve selinayla ilişkin varsa hepsi birbirini öğreniyor. Hastane de s*çıp batırıyon yani ama hileyle hastane sahnesine kadar tüm kızları idare edersin ama hastane sahnelerine geldiğinde sadece birini seçmen gerek hilelerden seçmeyeceğin kişilerin yollarını kapat bir tavsiye daha lisa,jade ve selina'nın hala birbirini öğrenmeme durumları var hastane de ama bu güncellemenin sonuna doğru selinayı grubunla tanıştıracağın partide birbirlerini öğrenirler yine s*çıp batar ilişki uzun lafın kısası bir kişinin yolunundan devam etmen. 😅😉
Yeni sürümü oynamadım ve spoiler yedim 🙂

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Sana da tavsiyem mc'nin ablasının vurulup hastane kaldırıldığı sahneye gelmeden ilişkilerinden anna, jane, selina,lisa ve jade bu 4'lüden birini seçip diğerlerinin yollarını kapatman yoksa hepsinin onları idare ettiğini gördükleri an başını alırsın demedi deme. ;) 😅

Louzen

Louzen

Kredi
0$
Güncelleme geleli çok olmadı aga 2,3 sahne var tahminim yarım saate biter ne kadar hızlı bitireceğin sana bağlı tabiki. :)

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sana da tavsiyem mc'nin ablasının vurulup hastane kaldırıldığı sahneye gelmeden ilişkilerinden anna, jane, selina,lisa ve jade bu 4'lüden birini seçip diğerlerinin yollarını kapatman yoksa hepsinin onları idare ettiğini gördükleri an başını alırsın demedi deme. ;) 😅
Anladım 😀

Üst Alt