Become a Rock Star Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Final Renpy Android Türkçe Become a Rock Star Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
1.0
CiciBird

CiciBird

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
FAVORİ OYUNUM BAYILDIM.Seçimlerin önemini hissetirdi son bölüm gerçekten.

Marine

Marine

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Beğendiğim oyunlar arasında, oyunda birçok farklı kızla aynı anda belli bir noktaya kadar ilişkimiz olabiliyor bu kimilerinin tercih edeceği, kimilerinin ise tercih etmeyeceği bir seçenek tabi ki. Oyunun temeline indiğimiz vakit babamızın güçlü bir şirketi var ve bizim de onun yolundan gitmemizi istiyor ama karakterimiz kendi kararlarını vermek isteyerek en yakın arkadaşlarından birisiyle bir Müzik Grubu kuruyor. Gruplarının zaman zaman babasının çıkardığı veya başka insanların yüzünden yaşadığı sorunları da içinde barındıran güzel bir hikayesi var önerdiğim oyunlar arasında güncellemelerin daha sık ve daha uzun olması dileğiyle.

E

ENNERBAHCE

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biri yardımcı olabilir mi ?
Kaydedemiyorum oyun içinde menüye dönemiyorum telefonda oynuyorum

E

ENNERBAHCE

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Geri tuşu oyunu komple kapatıyor menüye dönmem lazım ama telefonda herhangi bir isaret yok

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Hayır gözükmüyor ayarları mı değiştirdim acaba
Dokunmatik Ekran Kontrolleri

Aşağı Kaydırma: Arayüzü gizler.

Sola Kaydırma: Geri sarar.

Sağa Kaydırma: Atlama modunu açar.

Sola&Sağa Kaydırma: Hızlı menüyü açar-kapatır.

2 Kere Sola&Sağa Kaydırma: Oyun menüsünü açar.

Kayıtlara Basılı Tutma: Basılı tutulan kaydı siler.

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu son güncellemede , tüm kızlara yakalandık, birtek müzik grubundaki lisa ve diğer kız kaldı :) ya bari doktor kız da kalsaydı yaw :) kızları kaybetmemenın bir yolu yok mu ? bu hemşire yani doktor kız hoşcakal dedi ye giderken, dünya başıma yıkıldı resmen yaw :(

Moderatörün son düzenlenenleri:
Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
bu son güncellemede , tüm kızlara yakalandık, birtek müzik grubundaki lisa ve diğer kız kaldı :) ya bari doktor kız da kalsaydı yaw :) kızları kaybetmemenın bir yolu yok mu ? bu hemşire yani doktor kız hoşcakal dedi ye giderken, dünya başıma yıkıldı resmen yaw :(
Kızları aldatırsanız kaybedersiniz.

Rita

Rita

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8. bölümü oynamamıştım. Spoiler yedim.

Youjin

Youjin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acting Lesson, Badik ve bu vazgeçilmezlerim oynamak isteyenler bu üçünü oynamayı ihmal etmesinler.

Skill

Skill

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
CumaLee oyun yakın tarihte mi güncellendi ?

O

Oksipital

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
açıklamaya ana karakterin kadın mı erkek mi olduğunu da yazarsanız çok güzel olur

D

Dersimli

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Acaba oyun en son ne zaman guncellendi bilgisi olan var mı ? Veya en yakin ne zaman guncelleme gelir tahmini olan varmı

Üst Alt