Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Become A Rock Star 0.90 sürümü güncellemesi |26.02.2021|

Silence

Silence

Yetkili
Katılım
6 Tem 2020
Mesajlar
1,865
Tepki puanı
2,506
Puanları
113
1076884_Intro03.jpg

İlerleme hakkında haberler

Hey Millet! En son haberleri sizinle paylaşmak istedik. 0.80'in piyasaya sürülmesinden sonra, gerçekten ihtiyacım olan birkaç gün izin aldım. Ama bu haftanın başından itibaren yeniden enerji doluyum ve çalışmaya başladım.

Pekala, şimdi bazı detaylar. Yeni sürümün yapısı oluşturuldu ve şimdi yeni renderlar oluşturmaya başladım. Şimdiye kadar sadece birkaç düzine hazır var, ancak hızla hızlanıyorum. Konuya gelince, ana hikayeye ve buna ek olarak yan karakterlerin birkaç küçük "rotasının" sona ermesine odaklanacak: Catherine + Rosa ve Emma. Bu 600-700 güncellemesini daha uzun süre sunmayı planlıyorum, bu da benim öncekinden daha az zaman alacağı anlamına geliyor (en azından gerçekten umuyorum).

Sanırım sana tek söylemek istediğim buydu. Beni desteklediğiniz için size teşekkür ederim!

MrJet
 
Abay

Abay

Kıdemli Üye
Katılım
9 Tem 2020
Mesajlar
74
Tepki puanı
23
Puanları
8
Catherine ver bize jetadam
 
Üst Alt