Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Become a Rock Star 0.90 sürümü güncellemesi |25.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
Studio16.jpg

Selam Millet! Hızlıca son gelişmeleri paylaşacağım.

İşler oldukça iyi gidiyor, ancak küçük bir olay nedeniyle kendime birkaç gün izin verdim. Mesele şu ki, yaklaşık bir hafta önce COVID-19'a karşı bir aşı oldum. İki gün ateşim vardı, üçüncü gün sadece uzanıp iyileştim çünkü ruh halim berbattı ve "yaratıcı bir şekilde çalışmak" "son derece zordu. 1 Nisan'da olacağım ikinci aşıyı bekliyorum (doktorlar buna ikinci bileşen veya bunun gibi bir şey diyor) ve umarım bu sefer her şey yolunda gidecek. Yine de, birkaç gün boşa gitmiş olsa da iyi bir sonuç aldım.

Şu anda Catherine ve Rosa ile (çok ateşli sahneler olacak) büyük etkinliği bitiriyorum; ardından Emma ile etkinlik üzerinde çalışacağım. Bu noktada, 400'e yakın render ve 4 animasyonum var. Bu hala oldukça iyi bir sonuç.
Ve muhtemelen tek söyleyeceğim bu.

Her zaman olduğu gibi desteğiniz için teşekkür eder, iyi haftalar dilerim.

MrJet

Üst Alt