Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Oyun Haberi Become a Rock Star 0.90 Sürümü güncellemesi |10.03.2021|

• Konuyu başlatan Silence
  • Başlangıç tarihi
Silence

Silence

Yetkili
1098808_Club13.jpg

Selam Millet!

Son on gündür render yapmakla meşguldüm. Önceki haber yazımda da söylediğim gibi Catherine + Rosa ve ayrıca Emma etkinliklerini yapmayı planlıyorum. Ancak çok uzun olmayan bir zaman öncesine kadar, hikayelerini nasıl geliştireceğimden hala emin değildim, çünkü orijinal fikrimi gerçekten beğenmemiştim. Her neyse, olaylarını yeniden düşünmek için biraz zaman harcadım ve sonuç olarak birkaç küçük olay örgüsü değişikliği yaptım. Ne kadar iyi olacağını bilmiyorum ama yeni sonucun daha iyi olacağını düşünüyorum.

Ayrıca bazı ana hikaye sahnelerini hazırlamayı bitirdim ve şimdi Rose ve Catherine ile o büyük olay için sahneler yaratmaya başladım. Önceki seçimlerinize bağlı olarak, iffetsiz bir sahne ve iki küçük dal ile karakterler için son bir etkinlik olacak. Bunun tatmin edici bir sonuç olacağını düşünüyorum.

İdeal olarak, bu güncellemede Nicole ile son bir etkinlik de başlatmalıydım, ancak bu mevcut hikayeye uymuyor. Bu yüzden hala karakteriyle yapılacak en iyi şeyin ne olacağını merak ediyorum. * İç çeker * Ama önemli değil, her zamanki gibi bir şeyler çözeceğim.

Şimdi sayılara geçelim. Şu anda 200'den biraz fazla render ve 2 animasyonum var. Her zamanki gibi, yayınlandıktan sonra başlangıçta işler biraz yavaştı, ancak şimdi her şey yoluna girdi. Umarım her şey olduğu gibi kalmaya devam eder.

Bu arada, 1000 Patron hedefini geçtiğimizi fark ettim! Her birinize tek tek teşekkür etmek istiyorum. Patronum olmuş ya da olacak olan herkes. Beyler, çok teşekkür ederim! Siz olmasaydınız bu oyun olmazdı. Bu projeyi ve gelecekteki tüm projeleri daha da iyi hale getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağıma söz veriyorum.

Sanırım sana söylemek istediğim tek şey buydu. Desteğiniz için teşekkürler ve iyi günler!

MrJet

Üst Alt