Because I Love Her Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Because I Love Her Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
S

Selami kuk

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Çevirisi anlaşılmayacak derecede kötü bi sebebi var mıdır?

Prisoner

Prisoner

Kayıtlı Üye
Kredi
18$
Yeni sürümü ne zaman siteye gelir bilginiz var mı

L

lalaker1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Chapter 8 ne zaman gelir? Çünkü ingilizce versiyonundaki PC için indirme seçenekleri çok yavaş, drive ve cloud hızlı burada.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ntr zorlayan oyun en sevmediğim.Karar veremiyorsam neden oynayayım film mi izlyiorum?oyunda ki güzel kadın harcanmıştı başka yapımda olsaydı keşke.Yapımcının fantezilerine kurban olmuş oyun.

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
oyun NTR içermese oyanayabilirdim ama okuduğum yorumlarda ağır NTR olduğunu gördüm maalesef benim için 0 puan edecek bir oyun

C

Celik31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bi sorum olacaktı bu yapay zekayla çevirdiğiniz oyunları hangi uygulamadan çeviriyorsunuz?

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ntr mi boş iş sırf ntr var diye bile oynanmaz üstelik ntr ye götüren seçenekler bile ezikçe ntr sevmeyen bakmasın bile hem ntr sevilir mi la

XxentosxX

XxentosxX

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyunun sunduğu hikaye çok gereksiz ve fantezi dünyası gerçekten karanlık olanlar için. Oyunun süresi yaptığınız seçimlere göre değişiyor eğer ntr den ilerlicekseniz uzar nitekim zorla ntr ile devam etmeye süreklidiği için oyunu oynamaktan vazgeçtim. Karakterler bu oyunda harcanmış daha iyi bir oyunda olabilirlerdi.

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
ntr varsa oynamam yüklemeye gerek yok

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
NTR'yi sevenin kendisine saygısı yoktur. Ntr sevilir mi aga yorumlarda gördüğüm kadarıyla oynanmaya değmez o yüzden es geçicem. :cautious:

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
İdare eder bir oyun daha, Oyunun baş karakteri eziğin teki, Ağır ''NTR'' içermektedir. Seçimlerin bir etkisi yok, oyunun yapımcısı ''NTR'' zorluyor resmen, ''NTR'' dışına çıkarsanız hikaye hemen bitiyor. Baş karakterin çocukluk arkadaşı olan ''Jenni'' ile daha çok duygusal sahneler beklerdim.Umarım gelecek olan güncellemeler ile daha çok alternatif bir hikaye yolu görürüm.Emeğinize sağlık.(y)
Bu oyunu ilk oynadığımdan beridir baya güncelleme gelmişti.Bir umut acaba baş karakterin çocukluk arkadaşı olan ''Jenni'' ile bir alternatif hikaye kurgulandı mı diye bakayım dedim.Sonuç hüsran oldu diyebilirim.''Jenni'' gibi güzel karakteri bile diğer erkeklerin önüne mal gibi sunan mazoşist yapımcının mantığını anlamak zor. Elbette ''NTR'' içeriği diğer baş kadın karakter hikayesi üzerinden gidebilir.Ancak bari baş karaktere bir şans tanı artık, farklı olacağım diye hem oyunun ismi hem de hikayenin aşırı tutarsızlıkları göze batıyor.Artı bu tutarsızlıklar da saçma diyalogların etkisine sebebiyet veriyor.Yapımcı hangi zeka ile bu diyalogları yazdı bilmiyorum ama, gerçekten beyni ile yazmadığını biliyorum.

''Because I love her'' (Çünkü Onu Seviyorum) Ne kadar güzel bir açıklayıcı bir isim değil mi?.
''Jenni'' ve Nişanlısı arasında kalan bir erkeğin duygusal ve hüzünlü bir hikayesi..Desem ne kadar da isme uyuyor.Çünkü bu ismi görünce bana bu tarz bir şey aklıma geliyor.Ama bakıyorum oyunun içeriğine ne alaka yahu diyorum, ne oyunun ismi ne de oyunun saçma hikayesi uyuyor.

Asıl ismi şu olmalıydı; ''Because I Love NTR'' Sanırım oyuna en uygun isim budur.:LOL:(n)(n)(n)(n)(n):mad:
Bu yapımcıya kızgınım elbette duygusal hikayeleri severim.İlk oynadığımda ''Jenni'' ile çocukluk anılarını gördüğümde çok güzeldi.Hikaye buna değinseydi ve nişanlısı bu iki sevgili arasında duygusal bir engel olarak görülseydi.Artı karakterler arasında karmaşık bir ilişki durumu ve asıl kalbinin kime ait olduğunu, evlenme arifesinde olan bir erkeğin nasıl bir yol izleyeceği, hayatının en önemli kararları onu ve etrafında ki insanlara nasıl etki edeceğini görebilseydik keşke.Ama nerdeeee, o beyin bu yapımcıda yok malesef ve bir daha da oynarmıyım?, belki, ama ''Jenni'' ortalık malı olmasını görmek gerçekten yazık olurdu.Neyse Emeğinize sağlık.(y)

Bu da yapımcı işte; 🖕The Typist🖕

Üst Alt