Because I Love Her Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Because I Love Her Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
M

Mayako1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar başka NTR li oyunlar varmı bildiğiniz

G

Gowndono

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bundan sonra indirmek için paralı üye olmak şart mı? Hiç oyun indiremiyorum

A

allahu.tt

NTR düzeyli bir oyun olarak adlandırılabilir başrol elemanın teki hikaye olarak 0 seçimleriniz ne olursa olsun aldatılmaya iteleniyorsunuz yapımcının fantezisine dayalı bir oyun olmuş bu tarz oyunları da sevip oynayanlar var değişik.

T

theorigin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ben sevemedim açıkçası çünkü ntr ye zorluyor oyun ve seçimlerin etkisi yok denecek kadar az benim hoşuma gitmedi o yüzden
Ntr seven varsa deneyebilir

F

frottoo

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
çevirisi oynanamayacak kadar kötü

Wenedick

Wenedick

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ntr sevmeyen bulaşmasın
Seçimli olayına bakmayın boşa

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
NTR seçimine bakmayın her şekil de ntr'ye itiyor. 😄

lomegra

lomegra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar elinize sağlık oyunu çevirmişssiniz ama gerçekten çeviri çok kötü ve hikayeden hiç bir şey anlaşılmıyor..
ve çoğu seçeneklerde ingilizce kalmış..
hani diyeceksiniz yapay zeka o kadar olucak ama gerçektende o kadar olucak diyecek hiç bir şey yok ortada..
oynanıcak kadar olsa eyvallah ama gerçektende hiç bir şey anlaşılmıyor hikaye ve seçimlerden..
hani çok güzel oyun ve yapay zekayıda hak etmiyor..
ingilizce bilmiyorum ama kendim çevirmeye başladım

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
arkadaşlar elinize sağlık oyunu çevirmişssiniz ama gerçekten çeviri çok kötü ve hikayeden hiç bir şey anlaşılmıyor..
ve çoğu seçeneklerde ingilizce kalmış..
hani diyeceksiniz yapay zeka o kadar olucak ama gerçektende o kadar olucak diyecek hiç bir şey yok ortada..
oynanıcak kadar olsa eyvallah ama gerçektende hiç bir şey anlaşılmıyor hikaye ve seçimlerden..
hani çok güzel oyun ve yapay zekayıda hak etmiyor..
ingilizce bilmiyorum ama kendim çevirmeye başladım
Yapay zekası ayrıntılı olarak düzeltiyseydi, herhangi bir oyunu çevirirken verilen emekle aynı seviyede olacağı için oyunun yapay zeka olmasının bir anlamı kalmazdı.

c0r4p

c0r4p

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunda animasyon var mı yoksa sadece slayt gibi mi akıyor ?

BelphegorXXL

BelphegorXXL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Çevirisi berbat. Hiçbir anlama gelmeyen cümleler mevcut.

kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Çevirisi berbat. Hiçbir anlama gelmeyen cümleler mevcut.
Yapay zeka etiketli bir oyunu oynamaya başladığında, bu tarz bir durumla karşılaşabileceğini bilerek oynaman gerekir. Türkçeye uymayan ve mantıksız cümleler olması çok doğal. Sonuçta insan eliyle değil, yapay zekanın çevirisi ile hazırlanıyor.

Üst Alt