aoc dosyası nedir - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

aoc dosyası nedir

• Konuyu başlatan kervanbey
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

kervanbey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
indirdiğim dosya aoc dosyası olarak indi nasıl düzeltirim ya da yüklerim

Çözüm
S
Yanlış indirmişsiniz. Görseldeki butona basarak .Zip uzantılı indirip, dosyaları masaüstüne çıkarın. .aoc uzantısı oyunun içerisinde ki ayrı veri. Onu çalıştıran .Exe uzantılı bir dosya daha var.

1640726756121.png
S

Silinen üye 28892

Yanlış indirmişsiniz. Görseldeki butona basarak .Zip uzantılı indirip, dosyaları masaüstüne çıkarın. .aoc uzantısı oyunun içerisinde ki ayrı veri. Onu çalıştıran .Exe uzantılı bir dosya daha var.

1640726756121.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Çözüm
drogbaba

drogbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Yanlış indirilmiş, eğer .exe'ye bastığında açılmıyorsa ya virüs programını kapatmamıştır ya da .aoc dosyasını indirmeyip sadece .exe dosyasını indirmiştir.
Benim demek istediğim zaten büyük boyutlu olan aoc dosyasını indirmiş arkadaş. Sadece 3 mb exe'yi indirmediyse onu indirip girebilir. Rar olarak indirmesini gerektirecek bir durum yok.

S

Silinen üye 28892

Benim demek istediğim zaten büyük boyutlu olan aoc dosyasını indirmiş arkadaş. Sadece 3 mb exe'yi indirmediyse onu indirip girebilir. Rar olarak indirmesini gerektirecek bir durum yok.
Dediğiniz direkt düz mantığa geliyor. Aynı şekilde dediğinizi ben de denemiştim zamanında, açılmamıştı. sonrasında .zip uzantılı indirip, masaüstüne çıkardığımda oyuna girmişti. Ama bu sorun sadece bende oldu herhalde başkalarında olurmu bilmiyorum.

drogbaba

drogbaba

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Dediğiniz direkt düz mantığa geliyor. Aynı şekilde dediğinizi ben de denemiştim zamanında, açılmamıştı. sonrasında .zip uzantılı indirip, masaüstüne çıkardığımda oyuna girmişti. Ama bu sorun sadece bende oldu herhalde başkalarında olurmu bilmiyorum.
Şu şekilde. Eğer tek tek indirirseniz zip harici dosyanın ismi rusça olabiliyor onu Türkçe yaptığınızda girecektir. Zaten çıkan hatada dosyanın isminin ne olması gerektiği doğrudan yazıyor. Eğer interneti olmayan veya zayıf bir arkadaşsa tekrar uğraşmaması için söylemiştim. Tabi zip olarak indirmek en doğrusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt