Angelica's Temptation: From the Beginning Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka Angelica's Temptation: From the Beginning Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.3.1P
M

Mbmb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Android linkleri için geçerli bu dediklerim.

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Peki bana nasıl indireceğimi anlatır mısınız? Çünkü cloud linkinde indire tikliyorum sayfa kapanıyor. Google drive a tıkliıyorum aradığınız dosya bulunamadı diyor. Diğer linke vpn olmadan girmiyor vpn kullanıp girince de aradığınız dosya bulunamadı diyor yine. Hata yaptığım kısım neresi acaba indirmek isterim öğrenirsem
Cloud linkine girdiğiniz zaman ay.linkleri geçmeyi biliyorsanız eğer indirme yerine ulaşabilirsiniz orda sağ altta indirme butonu gözüküyor ona tıklayıp indiriniz
Ay.linkleri şu şekilde geçebilirsiniz.
• Linke tıklayın.
• 5 saniye bekleyin.
• Linke git butonuna tıklayın. (harici açılan sayfaları kapatın)
• Tekrar butona basın.

M

Mbmb

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Teşekkür ederim peki bu oyuna güncelleme gelir mi belli bir tarih var mi

V

vlknkml

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Uygulama yüklenmedi diye hata veriyor mega'dan indirdim anlamadım niye böyle oldu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-31-20-55-20-36.jpg
    Screenshot_2021-10-31-20-55-20-36.jpg
    193.1 KB · Görüntüleme: 5
S

Silinen üye 28892

Uygulama yüklenmedi diye hata veriyor mega'dan indirdim anlamadım niye böyle oldu
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

V

vlknkml

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Tamam deneyecegim teşekkür ederim

F

fastarts

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunlar aşırı yavaş iniyor acaba internette mi sorun var diye başjka şeyler indiriyorum ama hayır cloud üzerinden indirdiğim oyunlar 200kb ile iniyor sebebi ne acaba

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
oyunlar aşırı yavaş iniyor acaba internette mi sorun var diye başjka şeyler indiriyorum ama hayır cloud üzerinden indirdiğim oyunlar 200kb ile iniyor sebebi ne acaba
Cloud altyapısına bağlı bir şey bu Cloud sitesinden kaynaklı olabilir, isterseniz alternatif link üzerinden indirebilirsiniz.

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
fastarts Son 24 saatte çok kişi indirdiğinden dolayı kısa süreliğine erişim engeli veriyor. Çözüm yolu var ama. İlk önce indireceğiniz dosyayı sağ üst taraftan drive'a ekliyorsunuz. Ondan sonra drive'ı açıyorsunuz ve eklediğiniz dosyaya sağ tıklayıp kopya oluştur diyorsunuz. Sonra oluşan kopyaya sağ tıklayıp indir diyorsunuz. Uzun görülebilir ama 1-2 dk sürmüyor yapması. Kota uyarısı verdiğine bunu deneyebilirsiniz.

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
android linkinde sıkıntı var apk olarak açılmıyor akadaşlar...

A

alpertunga44

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
dostum defalarca denedim dosyayi oficce yada es dosyadan açin diyor

Üst Alt