Alternate Existence - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Alternate Existence

• Konuyu başlatan XRP
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
v.1.8.0
P

Pamuk

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun indi kurarken yüklenemedi hatası veriyor ilk defa böyle bir şey oluyor

Lunael

Lunael

Yetkili
Kredi
0$
Pamuk cihazınızda yeterli yer olmayabilir. Eğer var ise play store üzerinden SAI apk uygulamasını indirip oyunu onun üzerinden kurmayı deneyin.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Pamuk APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var.

Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

A

aacar100

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Apk sertifika icermiyor kurmama sebebi bu bende ayni hatayi aliyorum ve sai ile de denedim

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
APK boyutundan en az 3-5 kat depolama alanına ihtiyacınız var.

L

leopardpanther

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Güzel dersem kafir olurum herhalde

Curtas

Curtas

Laik-Darbeci
Kredi
0$
Alternatif windows linki ekler misiniz ?o_O

27_Mayıs_Darbesi_sembolü.png

Afacandeniz

Afacandeniz

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyun APK olarak indirdim fakat paket geçersiz göründüğünden yüklenenmedi diye bir hata mesajı alıyorum sebebi nedir acaba?

XRP

XRP

𝓣𝓸 𝓣𝓱𝓮 𝓜𝓸𝓸𝓷🚀
Editör
Kredi
0$
Oyun APK olarak indirdim fakat paket geçersiz göründüğünden yüklenenmedi diye bir hata mesajı alıyorum sebebi nedir acaba?
Oyunun pc sürümünü indirip joiplay ile oynabilirsiniz.Yapımcı alternatif çözüm olarak sadece bunu sunmuş.

Üst Alt