Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Duyuru Adult Oyun Çeviri Mobil Uygulama

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0₺
Herkese selam, mobil uygulamamız için çalışmalara başlandı. Bu süreçte mobil uygulamamızda neleri görmek istersiniz ince detaylarıyla bu konu altında yorum olarak yazarsanız bize çok yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

2.jpg

Son düzenleme:
LasT

LasT

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Oyuna girerken kullanıcı adı ve şifre istiyor bu uygulama ile bunu çözebilirsiniz
Deneyim puanları olabilir mesela google play oyunlarındaki gibi
Bide çeşitli hediye oyunları olabilir mesela ayda 1 kere 2-3 kişiye cekiliş gibi ama oyunla destekçi plus verebilirsiniz
Galiba çok şey istedik ertesi sabah ban yemesek iyi 😅😅

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0₺
Oyunlar kaldığımız yerden devam etse çok iyi olur. Zaten devam ediyor diyebilirsiniz ama ben de dahil olmak üzere bazı üyeler bunu ayarlayamıyorlar. İyi çalışmalar
Bunun uygulama ile alakası yok, siteyle alakalı bir uygulama olacak. Oyunların içeriğinde birşey değişmeyecek.

Z

Zelos

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
İstek listesi gibi bişey olsa oyun güncellendiğinde yeni bir oyun çevirilince yada betadan çıkınca bildirim gelse çok iyi olur hangi oyun güncellendi diye araştırmak zorunda kalmayız böylece

sirmcxeon

sirmcxeon

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Uygulamadan telefonumuzda yüklü olan oyunlara erişebilsek çok iyi olurdu

powerful03

powerful03

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Daha önce oynamış olup olmadığımız oyunların bir yeri olsa güzel olur bazen güncelleme almasa da indirdiğim oyunlar oluyor resimlerden hatırlayamayabiliyorum.Mesela oynadığın oyunlar bölümü gibi.
Betadaki oyunların ne zaman betadan çıkacağının tarihleri veya çıkmadan 1 gün veya 1 hafta öncesinden bildirim güzel olurdu.
Güncellenen oyunlar hakkında bildirim alsak bazen mesela örneğin become a rockstar yeni güncelleme aldığında hala 2020 li paylaşım tarihi olduğu için kafam karışmıştı böyle şeylerin önüne geçilebilir.
Oyuna girerken kullanıcı adı ve şifre istiyor bu uygulama ile bunun önüne geçilmesi şart bence en temel olarak bunun çözülmesi gerekiyor.

C

Cancancan0

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Bence sandbox oyunlar male female olanlara ayrı kategori güzel olabilir

Beni7Bitirdi

Beni7Bitirdi

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Daha önce oynamış olup olmadığımız oyunların bir yeri olsa güzel olur bazen güncelleme almasa da indirdiğim oyunlar oluyor resimlerden hatırlayamayabiliyorum.Mesela oynadığın oyunlar bölümü gibi.
Betadaki oyunların ne zaman betadan çıkacağının tarihleri veya çıkmadan 1 gün veya 1 hafta öncesinden bildirim güzel olurdu.
Güncellenen oyunlar hakkında bildirim alsak bazen mesela örneğin become a rockstar yeni güncelleme aldığında hala 2020 li paylaşım tarihi olduğu için kafam karışmıştı böyle şeylerin önüne geçilebilir.
Oyuna girerken kullanıcı adı ve şifre istiyor bu uygulama ile bunun önüne geçilmesi şart bence en temel olarak bunun çözülmesi gerekiyor.

Beni7Bitirdi

Beni7Bitirdi

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Çok haklısınız oyunları Mobilden oynuyorum Bağlantı olmadığı yerlerde zamanlarda oynayamıyorum bu gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Yani Online oyun formatına çeviriyor oyunu. reklam Yapılmasına karşı değilim ancak Bu Şekilde olmasa farklı bir çözüm üretilse daha iyi olur bence

0123metoli

0123metoli

Destekçi Plus
Doğasever
Kredi
0₺
Çok haklısınız oyunları Mobilden oynuyorum Bağlantı olmadığı yerlerde zamanlarda oynayamıyorum bu gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Yani Online oyun formatına çeviriyor oyunu. reklam Yapılmasına karşı değilim ancak Bu Şekilde olmasa farklı bir çözüm üretilse daha iyi olur bence
Yalnız oyuna girerken internet istemesi normal sonuçta sitedeki databaseden istek gönderip çekim yapıyor böyle olmasi daha mantıklı

Beni7Bitirdi

Beni7Bitirdi

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Yalnız oyuna girerken internet istemesi normal sonuçta sitedeki databaseden istek gönderip çekim yapıyor böyle olmasi daha mantıklı

Bakın geçen 1 ay önce olabilir oyunlara giriş yapamadım. sadece bu siteden oyun indiriyorum. Kurulu olan 30 un üzerinde oyun var ancak giriş yapamadım oyunlara giremedim. arkadaş benimde yaşadığım bazı sorunlara değinmiş ondan dolayı bende fikrimi dile getirmek istedim yoksa şuanda hiçbir sorunum yok. Ne Bağlantı ne giriş

0123metoli

0123metoli

Destekçi Plus
Doğasever
Kredi
0₺
Bakın geçen 1 ay önce olabilir oyunlara giriş yapamadım. sadece bu siteden oyun indiriyorum. Kurulu olan 30 un üzerinde oyun var ancak giriş yapamadım oyunlara giremedim. arkadaş benimde yaşadığım bazı sorunlara değinmiş ondan dolayı bende fikrimi dile getirmek istedim yoksa şuanda hiçbir sorunum yok. Ne Bağlantı ne giriş
Kaç yaşindasin yada kaça gidiyorsun bilmeme ama her kullanici şifre isteyen site ve uygulama ne olursa olsun veritabanina bağlanıp kullanicicadı ve şifreyi alır yani uygulamaya çeker ve giriş yapılır sen giremiyorsan bu senin sorunun kulanici adını ve sifreni düzgüm yaz girersin

Beni7Bitirdi

Beni7Bitirdi

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Kaç yaşindasin yada kaça gidiyorsun bilmeme ama her kullanici şifre isteyen site ve uygulama ne olursa olsun veritabanina bağlanıp kullanicicadı ve şifreyi alır yani uygulamaya çeker ve giriş yapılır sen giremiyorsan bu senin sorunun kulanici adını ve sifreni düzgüm yaz girersin
Saçma bir tartışmaya dönüşüyor bu mesele. beni anlamadınız kendiniz birşeyler yazıyorsunuz sorunumu anlamadığımız için yorumlarınızında hiç faydalı olmuyor iyi forumlar iyi oyunlar dilerim

junyr

junyr

Kayıtlı Üye
Kredi
0₺
Indirip oynadığımız oyunlar görebileceğimizbir bölüm olsa çok güzel olabilir

Üst Alt