Adını unuttuğum 2 oyun. - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman | Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Adını unuttuğum 2 oyun.

nankatsu_13

nankatsu_13

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynayalı uzun zaman oluyor ama konularını hatırlıyorum.Birinde bi kadın kasabada başkan adayı oluyordu,bide sanırım rakibi vardı.Bu diğer aday olanı biz ofisinde znci güvenlik ile yiyişirken yakalıyoduk sonra bizde katılıyorduk onlara.Diğeride bizim oynadığımız karakter özel bi ırk gibi özelliği var,yıllar önce diğer ırklarla bizim ırklar savaşmış bizde bizim ırktan kalan son kişi gibi bişeyiz.Bize bunu söyleyen kişilerde sanırım diğer ırklardan ama dostlar bizimle ve o adamın 2 kızı var biri sarışın,diğeri esmer-kumral arası ten rengi var,siyah uzun saçlı.Bu aile bize yardımcı olmaya çalışıyo.Sarışın biraz daha oynak ve dost canlısı bize daha çabuk yaklaşıyo diğeri biraz daha nazlı :D Bide bu nazlı kızla zorla evlenmek isteyen diğer bi ırktan oğlan var,onları tehdit falan ediyo bizde hatta kısa bi atışıyoz vs.onla.Hatta kızla biz evleniriz o lavğa vermeyin tarzından konuşma yapıyoz,böyle özel güçlü falan karakterler.Sarışın kız bize yaklaşınca hatta bayılıyoduk birden :)

Hatırlayan varsa bu oyunları sevinirim.Siteye nerdeyse tüm kategorilere baktım,oyunlara falan ama bulamadım.Ya gözümden kaçtı,yada kaldırıldı sanırım siteden.

Üst Alt