Welcome to Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka ACADEMY34 Türkçe Yapay Zeka

Mackenzie

Yönetici
3471959-min.png

GENEL BAKIŞ

“ACADEMY34” te, Akademi'ye yeni kaydolan ve genç acemilerin Overwatch ajanı olmak için eğitildiği bir öğrenci rolünü üstleneceksiniz. Bir sürü karakter, orijinal hikaye, birçok yan görev ve tonlarca yetişkin içeriği ile heyecan verici bir öğrenci hayatı sizi bekliyor!

Çeviri desteği için ''Elensar'' adlı üyemize teşekkür ederiz.
Paylaşılan Tarih: 07.11.2020
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.9.2.5
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe, İngilizce
Oyun Boyutu PC: 388 MB
Oyun Boyutu APK: 237 MB

Oyun Konuları
2DCG, Male protagonist, MILF, Group sex, BDSM, Spanking, Anal sex, Sex toys, Exhibitionism, Creampie, Parody, School setting, Voyeurism, Vaginal sex, Oral sex, Mobile game, Lesbian, Female domination, Spying, Teachers, Librarian, Nurse, Sex on camera, Feet, Public Sex, Glasses, Stockings, Gloryhole, Robots, Muscle Girl

Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra Academy34 oyununu çalıştırın.

İNDİR

WINDOWS

MEGA - CLOUD - GDRIVE

ANDROID

MEGA - CLOUD - GDRIVE

GÖRSELLER

248554_pic_hellcy_b.png 341929_c-hall.jpg 341930_d-campus.jpg 341936_i-xray.jpg 341937_j-xray.jpg

Adal

Kayıtlı Üye
çok güzel görünüyor hemen deniyelim

Makarov

Kayıtlı Üye
Oyunu bilmem ama emek vermeleri harika bir şey :)

elangozler

Kayıtlı Üye
şu oyun türkçe oyunlarda gözükmüyor nası arıyoruz yeni türkçe oyunları site çok karışık yada ben çözemedim

hukaRixx

Kayıtlı Üye
Tereddütlüyüm ama bir şans vereceğim

Shapu

Kayıtlı Üye
oyuna başlarken hileleri aktif ettim ama nasıl kullanılacağını bulamadım

qraurken

Kayıtlı Üye
buda mı summertime saga gibi uzun soluk olacak ? Final yapmasını istediğim çok oyun var ve bitince oynayacağım.

Üst Alt