A Wife And M Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A Wife And M Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.190
U

Ugur987

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyun Şuan Güncellenmiş Halimi

H

hklp

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hikaye konu olarak benim için 1. Sırada bu oyun gelir. Adeta sinema filmi izler gibi oyunun akışı var. Oyun 6 aydır güncellenmiyor sebebi nedir bilen var mı?

zeroDeltazero

zeroDeltazero

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
şimdi mc karakter kadınmı onu anlamadım

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
İdare eder bir oyun oldu benim için.Bu kadın baş karakter hikayesinin tam olarak hakkı verilmiyor.Her oyunda olduğu gibi bu da aynı saçma yolu izliyor.Bir Kadın olarak elimizde bir güç var, her insanı domine etme yeteneği ve dişiliğini kullanma yeteneği var elimizde.Ancak oyun saçma bir iyi ve kötü seviye sistemi yüzünden bu yeteneği kullanamıyoruz.Özgür bırak bizi istediğimiz karakterleri domine eden biz olalım.Belki ben erkekleri aşşağılamak ve onları kölem yapmak istiyorum.Kadınları ise ellerinden almak ve lezbiyen ilişki haremime dahil etmek istiyorumdur.Neden bana 2 saçma seçenek sunuyorsun ki?. Bazı karakterleri ret ediyorsunuz.İleri hikaye de bir kadınla etkileşim kuramıyorsunuz.Neden? çünkü yeterli kötü seviyeniz yok.Tam bir saçmalık illa ki tüm olaylara balıklama atlamak zorundasınız.Sizi kullanmalarına izin vermeli ve şantaj yapmaları lazım illa ki.Neden biz de bir B planı yapamıyoruz?. O kadar çok kadın karakter oynadım ki hepsi aynı düz mantık oldu.Neyse emeğinize sağlık.
:sneaky:(y)

MHVicky

MHVicky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
acaba diğer oynadığın kadın başrollü oyunlardan önerebilir misin
İdare eder bir oyun oldu benim için.Bu kadın baş karakter hikayesinin tam olarak hakkı verilmiyor.Her oyunda olduğu gibi bu da aynı saçma yolu izliyor.Bir Kadın olarak elimizde bir güç var, her insanı domine etme yeteneği ve dişiliğini kullanma yeteneği var elimizde.Ancak oyun saçma bir iyi ve kötü seviye sistemi yüzünden bu yeteneği kullanamıyoruz.Özgür bırak bizi istediğimiz karakterleri domine eden biz olalım.Belki ben erkekleri aşşağılamak ve onları kölem yapmak istiyorum.Kadınları ise ellerinden almak ve lezbiyen ilişki haremime dahil etmek istiyorumdur.Neden bana 2 saçma seçenek sunuyorsun ki?. Bazı karakterleri ret ediyorsunuz.İleri hikaye de bir kadınla etkileşim kuramıyorsunuz.Neden? çünkü yeterli kötü seviyeniz yok.Tam bir saçmalık illa ki tüm olaylara balıklama atlamak zorundasınız.Sizi kullanmalarına izin vermeli ve şantaj yapmaları lazım illa ki.Neden biz de bir B planı yapamıyoruz?. O kadar çok kadın karakter oynadım ki hepsi aynı düz mantık oldu.Neyse emeğinize sağlık.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
acaba diğer oynadığın kadın başrollü oyunlardan önerebilir misin
Betrayed-Çoklu karakter kontrolü-En iyi çoklu karakter kontrolü olan oyundur.
Because I love her-Seçimler erkeğe ait ama baş karakter kadındır.''NTR'' mantığı genelde.Bunun gibi çok oyun vardır sitede.
Bright Past
Pandora's Box-Çoklu karakter kontrolü
High Life
Türkçe yamaları olan oyunlardır.Sadece İngilizce dil olan daha çok oyun var.

MHVicky

MHVicky

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Because I love her-Seçimler erkeğe ait ama baş karakter kadındır.''NTR'' mantığı genelde.Bunun gibi çok oyun vardır sitede.
Bright Past
High Life

Bright Past
High Life
sana ve bir üst yorumdaki üyeye de teşekkür ederim

P

poseidon75

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
emeğinize sağlık oyun güzel umarım devamı çabuk gelir

Kal-El

Kal-El