Hoşgeldiniz, Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları

Sitemize hoşgeldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A Wife And Mother Türkçe Yapay Zeka

hklp

Kayıtlı Üye
Katılım
5 Ağu 2020
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
Hikaye konu olarak benim için 1. Sırada bu oyun gelir. Adeta sinema filmi izler gibi oyunun akışı var. Oyun 6 aydır güncellenmiyor sebebi nedir bilen var mı?
 

SworD

Kayıtlı Üye
Katılım
4 Ağu 2020
Mesajlar
58
Tepki puanı
22
Puanları
8
İdare eder bir oyun oldu benim için.Bu kadın baş karakter hikayesinin tam olarak hakkı verilmiyor.Her oyunda olduğu gibi bu da aynı saçma yolu izliyor.Bir Kadın olarak elimizde bir güç var, her insanı domine etme yeteneği ve dişiliğini kullanma yeteneği var elimizde.Ancak oyun saçma bir iyi ve kötü seviye sistemi yüzünden bu yeteneği kullanamıyoruz.Özgür bırak bizi istediğimiz karakterleri domine eden biz olalım.Belki ben erkekleri aşşağılamak ve onları kölem yapmak istiyorum.Kadınları ise ellerinden almak ve lezbiyen ilişki haremime dahil etmek istiyorumdur.Neden bana 2 saçma seçenek sunuyorsun ki?. Bazı karakterleri ret ediyorsunuz.İleri hikaye de bir kadınla etkileşim kuramıyorsunuz.Neden? çünkü yeterli kötü seviyeniz yok.Tam bir saçmalık illa ki tüm olaylara balıklama atlamak zorundasınız.Sizi kullanmalarına izin vermeli ve şantaj yapmaları lazım illa ki.Neden biz de bir B planı yapamıyoruz?. O kadar çok kadın karakter oynadım ki hepsi aynı düz mantık oldu.Neyse emeğinize sağlık.
:sneaky:(y)
 
Üst