A Promise Best Left Unkept Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A Promise Best Left Unkept Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.6.0
Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
424-min.jpg

GENEL BAKIŞ

Bir yıl önce kız arkadaşına verdiği sözle harekete geçen Harry, şirketi için büyük bir anlaşma yaptı. Bu anlaşma ile, başarı arayışında büyük bir atılım yaptı. Ancak bilmediği şey, liseden beri nefret ettiği bir arkadaşı; artık onun belası olacak.

Paylaşılan Tarih: 04.08.2023
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.6.0
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe
Oyun Boyutu PC: 1.58 GB
Oyun Boyutu APK: 1.75 GB

Oyun Konuları
2DCG, MALE PROTAGONIST, FEMALE PROTAGONIST, MULTIPLE PROTAGONIST, BIG ASS, BIG TITS, BLACKMAIL, CHEATING, CORRUPTION, HANDJOB, GROPING, SEXUAL HARASSMENT
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra A promise best left unkept oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

WINDOWS
MEGA - CLOUD

ANDROID
MEGA - CLOUD

GÖRSELLER

adultoyunceviri.jpgadultoyunceviri1.jpgadultoyunceviri2.jpgadultoyunceviri3.jpg

Son düzenleme:
HanDreafuLL

HanDreafuLL

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Tam aradığım tarzda bir oyuna benziyor. Yapay zeka çevirisi olsa bile fark etmez. Güncel sürümleri ne zaman gelir?

N

nyigit06

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
gerekli izinler verilmedi diyip oyunu açmıyor neden?

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
gerekli izinler verilmedi diyip oyunu açmıyor neden?
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Ntr içerikli saçma sapan bir oyun. Hangi akla hizmet şöyle bir hikaye kurgularsın ki tiksindim oyundan resmen. Evet bu bir tür ve seveni olabilir ama opsiyonel koy bari,inanılmaz bir sinir ediciliği var benim gibi takıntılı biriyseniz asla oynamayın derim. Baş karakterimiz ultura gerizekalı bir insan,eşlik eden bir gerizekalı akıldan nasibini almamış bir kadınımız da var,oynarken kanser olma garantili harika bir oyun!
Güzel kurgulansa harika olacak bir oyun çizim ve grafik kalitesi bakımından çok iyi ama inanın dayanılacak gibi değil. Ntr içerikli oyunlardan nefret ederim ama bu boyutu daha da yurakı çıkarmış

Son düzenleme:
Shipowner

Shipowner

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
0$
Oynadım ve cidden aşırı sinir ediyor ntr cok sevmem ama denk gelirse oyunsuz zamanda oynarım ve oynadıklarımdada sevmem icin bana iki secenek sunması lazım bunda öyle birşey yok üstüne mc aşırı gerizekalı yani düşünün nefret ettiğiniz bir arkadaşınız sevgilinizle aynı odada içeriden sesler geliyor malum sesler derken sevgiliniz saç baş karışmış kapıyı acıyor nefret ettiğiniz adamda iceride size pis pis sırıtıyor ve hala anlamıyorsunuz nolduğunu mallıkta zirve yani herhalde iş üstünde yakalaması lazım anca öyle olacak.

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oynadım ve cidden aşırı sinir ediyor ntr cok sevmem ama denk gelirse oyunsuz zamanda oynarım ve oynadıklarımdada sevmem icin bana iki secenek sunması lazım bunda öyle birşey yok üstüne mc aşırı gerizekalı yani düşünün nefret ettiğiniz bir arkadaşınız sevgilinizle aynı odada içeriden sesler geliyor malum sesler derken sevgiliniz saç baş karışmış kapıyı acıyor nefret ettiğiniz adamda iceride size pis pis sırıtıyor ve hala anlamıyorsunuz nolduğunu mallıkta zirve yani herhalde iş üstünde yakalaması lazım anca öyle olacak.
Yanı sıra bu oyunu yapan kişi normal şekil de ücretli sunuyor bunu. Ücret ödüyorsun bir de üzerine bunları görüyorsun. Bir şey yapıyorsan bunu insanların tümüne göre konfigüre etmen gerek. Kendi fantazilerini abuk sabuk bir oyunda bu kadar aptalca bir şekilde sunuyorsan saygı falan da duymam bu kişisel bir durum değil tamamen iş bilmezlik.

genfodsel

genfodsel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bakın normalde yorum atan biri değilim ama bu oyunun ana karakterin zekası kuş ile aynı seviyede. Oyunu oynarken inim inim yerimde sayıkladım, kafamı duvara vurmak istedim.
Not: Oyunu Henry'nin bakış açısından oynar iseniz daha sinir bozucu oluyor.

genfodsel

genfodsel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bir yorum daha atmak istiyorum, oyunu az önce bitirdim ve bir şeyler deme zorunluluğu hissettim. Oyun çok ağır bi' NTR oyunu. Normalde NTR detayları beni rahatsız etmez, hatta çoğu iğrenç şeyden igrenmeyen biriyim. Fakat bu oyun... Gerçekten yüzüme imrenen bir ifade yerleştirmeyi başardı. Oyun bir tık daha hastalıklı yapımcının büyük ihtimalleri rape yanlısı fantezilerinin eseri olduğunu düşünüyorum. Taciz ve rape olması oyunu bi' tık daha katlanamaz yapıyor. Üstüne üstlük ana karakter hayatınızda görebileceğiniz en gerizekalı karakterdir. Onca olaya rağmen hiç bir şey anlamayan andavalın teki. Oyun rape, şantaj ve tacizi elinden geldiğince meşrulaştırmaya çalışıyor gibi duruyor. Ve herkes şantaj malzemesinin o kadar önemli olmadığını üstüne basarak söylese bile diğer ana karakter de aptallık eduyor tabii ki. Hikayeyi ne kadar çok NTR yapabiliriz diye düşünmüşler ve bu çıkmış gibi. Hikâye çok zorlama, karakterlerin yapmayacağı şeyler altı boş nedenlere ve dayanağı olmayan psikolojik altyapılara bağlayarak meşrulaştırmaya çalışıyor. Oyunun iyi yaptığı şeyler var tabii ki. Grafikleri, müzikleri, resimleri ve animasyonları oldukça iyi. Yapan kişi yeteneğine ihanet etmiş gibi olmuş, bu tarz grafik yeteneğini umarım daha değerli oyunlar için kullanır.

F

fatiht

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
önceki yorumları okumama rağmen yinede bir bakayım deyip oyunu indirdim. animasyonlar iyi ama hikayeyi beğenmedim.

oyunda ilerledikçe, basit bir oyun olsa bile, karaktere vicdanım yandı, yalan olmasın beni üzdü. sonra bir seçenek bekledim farklı rota için çünkü oyunun ekstra kısmındaki bitişler bölümünde kahraman seçeneği vardı ona kandım, sonra içimden keşke hepsini öldür seçeneği sunulsa diye geçti, sonra bir seçenek beklerken bir sigara yaktım, ardından bir tane daha yaktım derken dördüncü sigarayı yaktım baktım olmuyor oyun hikayesi iyice sinirlerimi geriyor oyunu kapattım. hiç gereği yok.

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
önceki yorumları okumama rağmen yinede bir bakayım deyip oyunu indirdim. animasyonlar iyi ama hikayeyi beğenmedim.

oyunda ilerledikçe, basit bir oyun olsa bile, karaktere vicdanım yandı, yalan olmasın beni üzdü. sonra bir seçenek bekledim farklı rota için çünkü oyunun ekstra kısmındaki bitişler bölümünde kahraman seçeneği vardı ona kandım, sonra içimden keşke hepsini öldür seçeneği sunulsa diye geçti, sonra bir seçenek beklerken bir sigara yaktım, ardından bir tane daha yaktım derken dördüncü sigarayı yaktım baktım olmuyor oyun hikayesi iyice sinirlerimi geriyor oyunu kapattım. hiç gereği yok.
knka yorumunu görüp bakayım dedim animasyonlarına ama animasyon yok oyunda x bi karenin ileri geri hareketleri var sadece

Beni7Bitirdi

Beni7Bitirdi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Mobilde hata Alıyorum oyunu yüklüyorum tüm izinleri veriyorum ama izin verilmedi oyundan çıkılıyor ekranı cıkıyor yardım edebilirmisiniz

A

annaanna

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu ne biçim oyun amk mc andavalın teki. ulan ne zaman anlayacak dedim oyunu epey oynadım hala anlamadı bende kapadım. keşke herkesi öldür diye bir şık çıksa. ilk defa bir oyundan aşırı rahatsız oldum

Justmonel

Justmonel

T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Aldatma kısmında ne oluyor? En tiksindiğim içerik türü

Sylvie

Sylvie

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Aldatma kısmında ne oluyor? En tiksindiğim içerik türü
Şöyle söyleyeyim normal bir ntr değil bu. Hani zaten normali de iğrenç de,bu ileri düzey. Karakterler çaresiz bırakılıyor rıza dışı şantaj içerikli iğrenç yani. Mazoşist biri yapmış diyebilirim. Sevmiyorsan oynama cidden etki bırakıyor çünkü.

Üst Alt