A Perfect Marriage Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

VIP ÖZEL Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe A Perfect Marriage Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan TripKolik
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.2
TripKolik

TripKolik

Editör
Kredi
0$
GENEL BAKIŞ

David ve Anna Parker; yeni doğmuş kızları olan, sevimli bir çifttir. Çevrelerindeki herkes bu ikiliye, harika bir ilişkilerinin olduğunu söyler. Ancak kıskançlık ve ihanet duygusu, evliliklerini yakın zamanda teste tabi tutacak. Sen ise, onların ilişkisinin kaderini belirleyeceksin!

Paylaşılan Tarih: 28.07.2022
Destek Olmak İçin: Patreon
Sürüm: 0.2
Platformlar: Windows, Android
Dil Seçenekleri: Türkçe
Oyun Boyutu PC: 490 MB
Oyun Boyutu APK: 324 MB

Oyun Konuları
3D game, Multiple protagonists, Male protagonist, Corruption, Romance, Groping, Vaginal sex, Milf, Pregnancy, Sexual harassment, Netorare
Oyunu nasıl açarım ?
RAR'dan çıkarttıktan sonra A Perfect Marriage oyununu çalıştırın.

İNDİRME BUTONLARI

Bu oyunun Türkçesi, adultoyunceviri.vip sitesine özel olarak yayınlandı. Oyuna ve siteye erişmek için VIP üyeliğiniz olması gerekmektedir.

VIP ÜYELERE ÖZEL BU OYUNUN LİNKLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

GÖRSELLER

5414-3412-Adultoyunceviri_2.png 5414-3412-Adultoyunceviri_4.png

Son düzenleme:
D

darken

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
öncelikle güzel paylaşımlarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim. oyunu yükledim ve oynamaya başladım fakat kelimeler arasında cümle bütünlüğünü bozan eksik harfler mevcut kontrol edilip düzeltilirse sevinirim (ş,ğ, vb) tekrardan teşekkürler.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
öncelikle güzel paylaşımlarınız ve emekleriniz için teşekkür ederim. oyunu yükledim ve oynamaya başladım fakat kelimeler arasında cümle bütünlüğünü bozan eksik harfler mevcut kontrol edilip düzeltilirse sevinirim (ş,ğ, vb) tekrardan teşekkürler.
Geri dönüşünüz için teşekkürler. Yönetime bildireceğim.

K

Kesnikla

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Kredi
3$
Bu oyunda hatta aliyorum yardimci olurmusunuz

K

Kesnikla

A.F.H. Özel çeviri erişimcisi
Kredi
3$
Butun izinleri vermeme rağmen izin verilmedi diye bir hata aliyorum

TheWolf-BİGBY

TheWolf-BİGBY

Kayıtlı Üye
Kredi
6$
Butun izinleri vermeme rağmen izin verilmedi diye bir hata aliyorum
Android 13 hatası alıyorsun o sorun için geçici bir çözüm bulduk ve onu videolu bir şekilde Discord sunucumuzda paylaştık. Discord sunucumuza gelip #yardım-ve-hatalar kanalının sabitlemeler kısmına bakıp oradan videoya ulaşabilirsiniz.

Üst Alt