A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
K

Kadircan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Keşke oyunları torrent yükleseniz :(

Phyrosca

Phyrosca

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Kadircan Bu tarz oyunları yapımcılar çıkarttığında birçok hata ortaya çıkabiliyor ve bizde çeviri yaptığımız zaman da değişik hatalar ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden linkleri sürekli güncellememiz gerekebiliyor ve torrent aşırı uğraş gerektiren bir şey. O yüzden şuanlık torrent linki eklemeyi düşünmüyoruz.

B

Bartekan

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirdim kurarken uygulama yükleyicisi de yükleme tamamlanıp oyun yüklenmedi diyor sebebini bilen yazarsa sevinirim

S

Silinen üye 28892

İndirdim kurarken uygulama yükleyicisi de yükleme tamamlanıp oyun yüklenmedi diyor sebebini bilen yazarsa sevinirim
APK dosyalarını katlanmış bir kağıt gibi düşünün, kurduğunuzda bu kağıt açılır ve daha fazla alana ihtiyaç duyar, bu yüzden APK'nın boyutu ne olursa olsun sizin bu APK'yı en az 3-5 kere kuracak bir alana daha ihtiyacınız var. Eğer hala kurmuyorsa büyük ihtimalle APK'yı birden fazla kez kurmayı denediğinizdendir. Telefonu yeniden başlatıp tekrar deneyin.

P

Pr0Mali

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Simdi ben bu oyunu oynadim cok begendim herkese tavsiye ederim.
Sikinti şu bu oyuna kaldigim yerden nasil devam edicem mobilde oynuyorum savelerim nasil yeni bolume aktarilicak ve yeni bolum ne zaman gelir cok merak ediyorum ve bekliyorum saygilar.

S

Silinen üye 28892

Simdi ben bu oyunu oynadim cok begendim herkese tavsiye ederim.
Sikinti şu bu oyuna kaldigim yerden nasil devam edicem mobilde oynuyorum savelerim nasil yeni bolume aktarilicak ve yeni bolum ne zaman gelir cok merak ediyorum ve bekliyorum saygilar.
Kayıt dosyanızla devam edebilirsiniz. Oyun otomatik kaydediyor.

quanbrek

quanbrek

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
ben oyunu yükledim ama oyun açılmıyor neden olabilir

N

naverxx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar, yılbaşı bölümü neden çok kısa sürüyor acaba 1 saatlik bir oynanış eklediğini duymuştum?

S

Silinen üye 28892

pc de oyunu silip tekrar yükledim aynı şekilde yine hiçbirşey olmuyor
Oyun .zip olarak inecek. içindeki tüm dosyaları, masaüstüne çıkarıp .exe uzantılı uygulamaya tıklayınca oyuna girmesi lazım. Eğer açılmıyorsa virüs programın falan engelliyor olabilir. Oyun dosyaları aynı konumda olması lazım.

quanbrek

quanbrek

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Oyun .zip olarak inecek. içindeki tüm dosyaları, masaüstüne çıkarıp .exe uzantılı uygulamaya tıklayınca oyuna girmesi lazım. Eğer açılmıyorsa virüs programın falan engelliyor olabilir. Oyun dosyaları aynı konumda olması lazım.
sıkıntı wifideymiş internet değişince açıldı saçma bi şekilde ama sağol yardım için

E

emrahkulak1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
2. Bölüm sonundan sonra sürekli başa sarıyor yardımcı olur musunuz

E

emrahkulak1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Save kullanıyorsanız böyle bir sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Hile menüsünden 2.bölümün sonuna gidebilirsiniz.
Save kullanmadım ve hileden 2. Sezonun sonuna gittim ama tekrar 2.sezonun başına atıyor. Çözümü biliyor musunuz acaba?

Enesyuss

Enesyuss

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaydettiğim yerden devam etmiyor biraz ediyor sonra bitiriyor nasıl düzeltebilirim

Üst Alt