A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
Telif falan yok patreonda az destekçisi vardı zamanının değmediğini anlayınca komple bıraktı yapımcı
Karakterleri bildiğin çalmış nasıl telif yememiş hayret ediyorum. En bariz Jade'i saç rengini değiştirerek koymuş. Ana karakter de College Kings Karakterini çok andırıyor ama emin değilim ancak emin olduğum çok karakteri var.

SagoK

SagoK

Güncelleme Abonesi
Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
N.M.S. Özel Çeviri Erişimcisi
Kredi
1$
emrevitus kullanılan karakterler ortak kullanıma açık olanlar badikte ki maya, jill,jade,josy karakterlerini oynadığım bazı oyunlarda da gördüm. Önemli olan karakterlere güzel kişilikler yaratmak bu yapımcı da güzel gidiyordu ama destek az olunca ortadan kayboldu

emrevitus

emrevitus

Riona <3 Emrevitus
Kredi
0$
emrevitus kullanılan karakterler ortak kullanıma açık olanlar badikte ki maya, jill,jade,josy karakterlerini oynadığım bazı oyunlarda da gördüm. Önemli olan karakterlere güzel kişilikler yaratmak bu yapımcı da güzel gidiyordu ama destek az olunca ortadan kayboldu
Bilgi için teşekkürler. Ben kendi tahimince telif yedi de bıraktı sandım. Keşke bırakmasaymış çünkü gerçekten ilgi çekici bir hikayesi vardı. Render açısından rezalet ötesiydi o yüzden takipçi alamadı bence orası ayrı tabii. (Elizabeth ile olan son sahne hariç tamamen rezalet bir renderları vardı.)

G

Garibanbey

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar oyundan atma sorunu yaşayan varmı acaba başla dedikten sonra atıyor

X

xxonurxx07

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bölüm 1 sonunda en başa atıyor 2.bölüme geçmiyor sebebi ne olabilir

O

otuzbiregulen

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Olm yaaaa threesome'dan önce bırakılır mı oyun

T

tunahan.43

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
ashley haremini nasıl yapıyoruz ya bir türlü çözemedim bu arada oyunu çok beğendim keşke bitirseydi . adam harici her karakter süper tabi etkileşimde olduğumuz kızlar gerçekten iyiydi belli bir favorim yok zamanında fahişelik yapmış jade bile çok iyiydi normalde bu tarz kızları boş verirdim ama boş veriliecek biri değildi ama ashley olsun jenny olsun varely olsun kendini yaşlı gören elizabeth olsun vicky olsun her karakteriyle hem hikayesiyle beni çok etkledi ayrıca mc de tam karizmatik yakışıklı çekici tek sıkıntısı o kaslara rağmen dövülüyor bu tarz bildiğiniz oyun varsa önerin lütfen.

Üst Alt