A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Umarım uzun güzel bir güncelleme olmuştur.

B

Barbar4635

T.G.O. Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
0$
Ne geldi güncellemede

B

Bora Duru

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Twist Türkçe Erişimcisi
Kredi
1$
Link ne zaman gelir?

M

Musty

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
oyun niye ilerlemiyor bazen siyah ekrana dönüp başa atıyor tekrar yükle diyorum aynı yerde tekrar aynı problemi yaşıyorum.
ayrıca bu oyunda AppData\Local\AdultOyunCeviri\Oyunlar\1.0.0.0\local\modified\@APPDATA@\AoA_build-CHP4_GOLD-pc\AoA_build.exe de Trojan:Win32/Wacatac.B!ml ne işi var niye böyle şeyler yüklüyorsunuz bu çok tehlikeli bir trojan ki

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
oyun niye ilerlemiyor bazen siyah ekrana dönüp başa atıyor tekrar yükle diyorum aynı yerde tekrar aynı problemi yaşıyorum.
ayrıca bu oyunda AppData\Local\AdultOyunCeviri\Oyunlar\1.0.0.0\local\modified\@APPDATA@\AoA_build-CHP4_GOLD-pc\AoA_build.exe de Trojan:Win32/Wacatac.B!ml ne işi var niye böyle şeyler yüklüyorsunuz bu çok tehlikeli bir trojan ki
Çevirileri korumak için kullandığımız paketleme programını virüs olarak görüyor, bu oyunlardan kimseye virüs bulaşamaz öyle bir fonksiyonu yok. Kaldı ki biz kimseye gidip virüs atamayız.

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
ne güncelleme geldi ki, 2 satır gittim hemen bitti. bir şey anlaşılmıyor. ( piyano çalarken )

M

Musty

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Çevirileri korumak için kullandığımız paketleme programını virüs olarak görüyor, bu oyunlardan kimseye virüs bulaşamaz öyle bir fonksiyonu yok. Kaldı ki biz kimseye gidip virüs atamayız.
Yani şaşırdım ben de böyle bir durumu görünce sonuçta sizlere güvenip satın alıyoruz

F

Fevri

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
İndirmek için ödeme mi yapmam gerekiyor?

Üst Alt