A.O.A. Academy Türkçe - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Yapımı Bırakıldı Renpy Android Türkçe A.O.A. Academy Türkçe

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 5
L

LUSTREX

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Daha az konuşmalı oyun yazabilir misiniz

D

darkpassenger35

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Biraz türk dizisi olay örgüsü var ama karakterler sağlam yaratılmış. Baya güzel bir oyun umarım sonunu da böyle bitirebilir.

B

biktimaa

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
8gblık bir oyun için çok kısa bu kadar çabuk bitmesi üzdü ve kimseyle sex sahnesi olmaması da :/

ErwinRommel

ErwinRommel

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hızla zirveye yaklaşıyor bu oyun.

T

technotech

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
3. bölümün oynanışı kaç saat sürüyor

Y

yourmoms

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
saveden devam edemiyorum hata veriyor sebebi nedir ?

S

Silinen üye 28892

saveden devam edemiyorum hata veriyor sebebi nedir ?
Şuanki kayıt dosyanız, eski sürümle uyuşmuyor. Başka kayıt dosyanız varsa örneğin oyunun otomatik şekilde hayıt aldığı bi sayfa var oradan herhangi bir kayıt dosyayı çalışabilir. Yine hata alırsanız Discord sunucumuza katılıp #kayıt-dosyalarınız kanalından, uygun kayıt dosyası bulabilirsiniz. Discord Sunucumuza Katılmak İçin Tıkla.

SakinZeytin

SakinZeytin

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Önceki güncelleme de, vickyle odamızı paylaştığımız o kısımda bitiyordu ordan save duruyordu yükledim yine aynı yerde bitti savelerde mi sorun var en baştan mı başlamak gerek?

S

Silinen üye 28892

Önceki güncelleme de, vickyle odamızı paylaştığımız o kısımda bitiyordu ordan save duruyordu yükledim yine aynı yerde bitti savelerde mi sorun var en baştan mı başlamak gerek?
baştan başlamanıza gerek yok. Son güncelleme'nin başına geçmek için hile mevcut. aynı kayıt dosyasıyla girin, sağ altta AOÇ Hileler yazacaktır o konsoldan son güncellemeye sorunsuz geçmenize yarayan bir seçenek olacaktır. İyi oyunlar

U

Ulanyusuf

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
oyunu oynuyordum ve böyle bir şey geldi yoksaya bastım endişelenmelimiyim lütfen hızlı cevap verir misiniz ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-10-16-21-17-02-291_aoa.adultoyunceviri.com.jpg
    Screenshot_2021-10-16-21-17-02-291_aoa.adultoyunceviri.com.jpg
    395.4 KB · Görüntüleme: 3
Üst Alt