Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - +18 Oyunlar - Adult Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Oyun Haberi A.O.A. Academy 0.3 sürümü güncellemesi |27.01.2021|

Silence

Moderatör
c2boutique_71.jpg

İlerleme güncellemesi - Ocak 2021

Eminim çoğunuz Bölüm 2'nin ilerlemesini merak ediyorsunuz ve şimdiye kadar herhangi bir açıklama yapmadığım için bir çıkış tarihi belirlememi istediniz. Geçen yıl çok saf davrandım ve birinci bölümün prodüksiyonu sırasında çok erken bir çıkış tarihi sözü verdim ve bu hatayı bir daha tekrarlamak istemiyorum.

O zamandan beri, sonuçları o tarihte verebileceğimden %90 emin olana kadar kesin bir yayın tarihini tam olarak belirlememe konusunda kendime söz verdim.

Şimdiye kadar oluşturulmuş yaklaşık 800 görüntü var, bu bölüm 1'in render açısından sahip olduğu miktarın yaklaşık %50-60'ı kadardır (1300 render, kullanılmayan / silinen sahneler hariç)

2. bölümde önemli ilerleme kaydettiğime göre:

Mevcut hızda, izinli günler ve beklenmedik olaylar hesaba katılarak, en gerçekçi çıkış tarihi aşağıdaki gibidir:

Beta Sürümü için 1-3 Mart.

Sorunsuz sürüm için 8-10 Mart.

c2boutique_35.jpg

Bir sonraki bölümün tamamlanması uzun sürdüyse özür dilerim. Hikayedeki tüm karakterleri doğru şekilde temsil etmek istediğim için bitirilmesi gereken bir sürü içerik var. Yayın kalitesiyle ilgili pek çok beklenti olduğunu biliyorum ve bunu karşılamak için elimden gelen her şeyi yapıyorum.

Şimdiye kadarki tüm desteğiniz için tekrar teşekkürler! Tüm desteğiniz benim gibi biri için çok şey ifade ediyor.

TLG Game

Son düzenleme:

CeoSky

Kayıtlı Üye
Umarım Aurora ile güzel bir ilerleme olur

Üst Alt