A M's Love Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A M's Love Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 11
E

equpa

3 Türkçe Oyunlu Beta Paketi Erişimi
T.G.O. Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
2$
kaç ay oldu daha düzelmedi

MonkeyD.Luffy

MonkeyD.Luffy

S.U.A.D. Özel Çeviri
Kredi
0$
merhaba,

login sorunu yaşıyorum, ne yapmam gerekiyor...

LfkCn

LfkCn

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
android cloud linki sıkıntılı where the heart is'i indiriyor

edit: oyuna tıklayınca a m's love açıldı ama uygulama sembolünün altındaki isim where the heart is. küçük bi sorun ama önemsiz.

Hasaki

Hasaki

Moderatör
Kredi
24$
android cloud linki sıkıntılı where the heart is'i indiriyor

edit: oyuna tıklayınca a m's love açıldı ama uygulama sembolünün altındaki isim where the heart is. küçük bi sorun ama önemsiz.
Oyun güncelleme alınca o hata da düzeltilir. Dediğin gibi küçük bir sorun zaten oynanışı engellemiyor

E

Eskobaars

Kayıtlı Üye
Kredi
2$
Pc versiyonu için şimdilik yapılacak bir şey yok maalesef. Oyun güncelleme alınca login sorunu düzeltilecekdir
Ben başka birşey sorucaktimda kredi yatırmama rağmen hesabıma kredi yatırılmıyor 15 dakika içinde yayicak diyor ama yatan bir şey yok nasıl yapabilirim cunki mağazadan birşeyler satın alıcaktımda.

Byferohck

Byferohck

Discord Ünlüsü
Kredi
11$
Ben başka birşey sorucaktimda kredi yatırmama rağmen hesabıma kredi yatırılmıyor 15 dakika içinde yayicak diyor ama yatan bir şey yok nasıl yapabilirim cunki mağazadan birşeyler satın alıcaktımda.
Ödeme yaparken kullandığınız eposta ile forum epostanız aynı değildir muhtemelen

Patla05

Patla05

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gecen sene yazın oynamıştım günceleme aldımı ondan sonra

Y

Yeaboi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Admin şu oyunu güncelleyebilir misiniz lütfen?

K

Kubra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar oyunu neden oynayamıyorum ilk gece parke gıcırtısı ı geçemiyorum hile mi yapmam lazım yada bilmediğim birşey mi var anlamadım oyun bitti diyor nasıl geçiyoruz

K

Kubra

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kaliteli bir oyuna benziyor. Türkçe yapay zeka gelmesi güzel oldu.
Arkaşlar oyunu oynayamıyorum kızın odasından çıkarken yakalanıyorum anneye ve oyun bitiyor yakalanmadan nasıl çıkıyoruz hile mi lazım yada benim bilmediğim bir şey mi var

Y

Yeaboi

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkaşlar oyunu oynayamıyorum kızın odasından çıkarken yakalanıyorum anneye ve oyun bitiyor yakalanmadan nasıl çıkıyoruz hile mi lazım yada benim bilmediğim bir şey mi var
Geçtin mi bilmiyorum ama o kısımda çok hızlı basman gerekiyor

A

avukato

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yeni güncelleme gelmiş ne zamana eklenir?

Üst Alt