A M's Love - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy A M's Love

• Konuyu başlatan XRP
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 1-13 Plus
C

Can181286

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bu oyunun türkçesine noldu

Z

zagor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Oyunu en az 5 kez oynamışımdır. Ama hep yapay zeka çevirisiydi. İstenilen zevki alamıyor insan. Çeviriler saçma oluyor. Böyle güzel bir oyun normal çeviriyi hak ediyor bence. En yakın zamanda belkiyoruz.

Silence

Silence

Yazılımcı
Doğasever
Kredi
0$
Bu oyunun yeni bölümleri Türkçe olarak gelecek mi . Türkçe yeni bölümlerini bekliyorum..
8. bölüme kadar yapay zeka çevirisi mevcut.

K

Kaplan6161

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Sayfa yenilenmeden önce indirmiştim şimdi girmeye çalışıyorum oyuna fakat kullanıcı adı yada parola yanlış hatası veriyor. ne yapmam lazım..

ReckyRey

ReckyRey

Doğasever
Kredi
0$
Sayfa yenilenmeden önce indirmiştim şimdi girmeye çalışıyorum oyuna fakat kullanıcı adı yada parola yanlış hatası veriyor. ne yapmam lazım..
Şifrende Türkçe karakter varsa ö,i,ü gibi onları noktasız yapıp girmeyi dene.

A

AssassinPatu

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Arkadaşlar bu yeni oyun açılış kısmında intro varya oradaki oyunların isimleri neler bilen varsa

M

mrgfb1

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
bu oyuna erişim hakkınız bulunmamaktadır diyor

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Aslında hikayesi size basit gelebilir.Ancak o basit hikayede bile çok iyi iş çıkarılmış ve harika bir karakter tasarlanmıştır.Tek bir karakter bütün oyunu taşıyor ve her şey onun etrafında dönüyor, her bölümü ayrı heyecan verici bir ana dönüşüyor.Bu oyun Orjinal Türkçe Çeviriyi hak ediyor.Bu hanımefendi için kesinlikle değer.:);):love:🥰😘👏👏

''Nicole'' O bir Anne,Manken,Aşçı,Duygusal biri,Sevgi dolu ve Tüm güzellikler bu güzel hanımefendide toplanmıştır.
TtQqzM.jpg

Z

zagor

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kesinlikle Türkçe çeviriyi hak ediyor. Ama yapay zeka değil normal çeviri.

4

44vezir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Devamı ne zaman gelecek ya kaç sene oldu

Üst Alt