A M's Love Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A M's Love Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 11
Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Bu oyunun en güzel karakteri ''Nicole'' baş karakter ve oyunu oynamamın sebeplerinden biridir.Son güncelleme ile olaylar baya karışacak gibi duruyor.Seviye sistem menüsünü kaldırmamanız iyi oldu.Seçimlerimiz sahneleri etkiliyor, bozulma ya da sevgi yolunu seçmek sizin tercihiniz olacaktır.Bu da sahnelerin değişmesine bazı sahneleri kaçırmanıza neden oluyor. ''Chloe'' baş karakterin kız arkadaşına yalan söylemeyin ve onunla buluşmaya devam edin.Bunu yapmazsanız eğer oyunun en çirkin sahnelerini göreceksiniz.:sick: Yapımcının bu sahneleri eklemek yerine, daha fazla ''Marilyn'' ve Hemşire ''Abigail'' sahnelerini eklemesini beklerdim.En azından bu fedakarlığın bir ödülü olması iyi olurdu.''Marilyn'' ilk güncellemeden beridir sahneler vardı, ama son güncellemeden sonra bile hala sahneler katılmamış.Yapımcının bu tutumundan dolayı ''Chloe'' elde tutmak daha mantıklı geliyor.Bakalım gelecek güncellemelerde daha neler göreceğim.Emeğinize sağlık.;):)(y)
o sahmeleri görmedim iyki görmedim kesin ntr olacaktır zaten ntr den nefret ederim

Ahmetc

Ahmetc

Destekçi VIP
Güncelleme Abonesi
Kredi
1$
Bilgisayarda Önceki Sürümün Kaydını Yeni Sürüme Nasıl Aktarabilirim?
çok basit bende yaptım yeni sürümü indir önceki uygulamanın olduğu yerde çıkar eski sürümün oyun direk bilgisyarda üstüne yazılsınmı diyor üstüne yaz de onayla sürüm güncellenmeiş oluyor

PCB

PCB

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Yardimci olabilecek var mi ?
androide clouddan indirdim fakat boyle diyor cozumunu bilen var mi ?

Ekli dosyalar

• Capture+_2020-10-28-13-46-13.png
    Capture+_2020-10-28-13-46-13.png
    118 KB · Görüntüleme: 30
H

Hasansi31

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Bunun full versiyonu yokmu bölüm bölüm mu oynamiyor

W

wtfvito

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gençler aşık oldum lan normalde önüme gelen her kızla yatmak isterim ama Nicole'e ihanet etmemek için yapmıyorum ölüyorum bu kadın için

8

88vezir

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Linklerde hayla bir sorun var yükleyemiyorum ne zaman düzelticeksiniz 2 3 haftadır arada bi girip bakıyorum neden hayla düzeltmediniz

Sirius Black

Sirius Black

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
arkadaşlar bu oyun 4 gün indireli lakin önceden sıkıntı yoktu şimdi giriş yapayım diyorum. ''Erişim hakkınız bulunmamaktadır'' diye uyarı veriyor. Yardımcı olur musunuz...

D

defined

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Hala erişim izni yok veriyor. PC için indirdim.

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
''Nicole'' O bir Anne,Manken,Aşçı,Duygusal biri,Sevgi dolu ve Tüm güzellikler bu güzel hanımefendide toplanmıştır.
TtQqzM.jpg

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Sirius Black

Sirius Black

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Efsane oyunlardan biri olmaya aday bir oyun, herkese tavsiye ederim.

Üst Alt