A M's Love Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A M's Love Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
Bölüm 11
SidanurSarı

SidanurSarı

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Nicole, favori karakterim. Tekrardan oynamak için sabırsızlanıyorum.

Mackenzie

Mackenzie

Yönetici
Kredi
0$
Yapay zeka oyunlardamı tek tek gelicek ?
Discord'da duyuru yaptık. Gece yayınlanmasını isteyen çok kişi vardı ve biz de kırmamak için yayınladık. Bugün 2 Türkçe Yapay Zeka, 1 Türkçe Çizgi Roman ve 1 Türkçe oyunumuz gelicek. Onları akşam saatlerinde paylaşacağız.

MRainb0w

MRainb0w

Moderatör
Kredi
0$
Oyunun görüntü kalitesi çok yüksek olmasa da size oynarken zevk verecek türden bir yapıttır kendisi. Hikayesi monoton gelmiş olabilir ama oynadıkça kendinizi daha fazla kaptırıyorsunuz ve bir seçim yapmanız gerekiyor. Olaylar şekilleniyor ve beklemediğiniz anda karakteri kendiniz ile bağdaştırıyorsunuz. Sanki siz bir şeyleri ortaya çıkarmak için çabalıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Anlattığım gibi oyunun size yansıttığı hissiyat çok güzel. Yapay Zeka olabilir ama kesinlikle es geçmeyin ve oyunu indirip oynayın.

P

Punisher1903

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhaba arkadaşlar oyuna giriş yaptıktan sonra biraz bekliyo ve oyunu kapatıyo sorun ne olabiliri bilginiz var mı

SworD

SworD

Twist Türkçe Erişimcisi
Doğasever
Kredi
1$
Evet, Bu güncelleme malesef çok zayıf kalmış. ''Nicole'' elbette her zaman ki gibi güzelliğini koruyor.''John'' da her zaman ki gibi gizem unsuru olmaya devam ediyor.Baş karakterin aileside hala bir şeyler sakladığı belli.Ancak hikayenin başından beridir oluşan tutarsızlıklar hala devam ediyor. Bu daha çok diğer kadın karakterler olan ''Marilyn'' ve ''Nurse Abigail'' oluyor. Alternatif bir hikaye yolunda bozulma ve ''Marilyn'' kız arkadaşımız olmasına rağmen, hala bu kıza özel bir hikaye yolu ilk bölümlere göre katmayarak inat ediyor yapımcı.''Nurse Abigail'' içinde aynı durum söz konusu, sürekli baş karakterle dalga geçmesi ironik bir hal aldı.Haliyle bölüm kısa sürdü, en azından bu iki güzel kadın için ekstra içerik ekleyebilirdi.Bu kadınlar arasında alternatif hikaye yolu umarım görürüz.Yoksa bu tutarsızlığı sonuna kadar sürdürecek mi yapımcı?.Bu tuhaf olurdu.Neyse, Emeğinize sağlık.:)(y)

Safakhd

Safakhd

Kayıtlı Üye
Kredi
1$
Arkadaş anlamadım neden indirdiğim de kaldığım yerden devam etmiyoda tekrar başlıyor

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Arkadaş anlamadım neden indirdiğim de kaldığım yerden devam etmiyoda tekrar başlıyor
Eğer Androidse dosya yöneticisinden Android-data-Adultoyunçeviri-(Oyun ismi) eski sürümdeki kayıt dosyasını alınız ondan sonra yüklediğiniz yeni sürüme atınız.

Uchiha Madara0

Uchiha Madara0

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Birşey sorcam sürüm bölüm 10 yazıyor ya şimdi ben bunun yerine sürüm bölüm 1 imi indirmem lazım hikayeyi anlamak için ben anlamadım yardım edermisiniz

CumaLee

CumaLee

Yazılımcı
Kredi
0$
Birşey sorcam sürüm bölüm 10 yazıyor ya şimdi ben bunun yerine sürüm bölüm 1 imi indirmem lazım hikayeyi anlamak için ben anlamadım yardım edermisiniz
Tüm bölümler aynı bölümde mevcut 1-10 arası tüm bölümler bir arada.

Louzen

Louzen

Milfy City Özel Türkçe Erişimcisi
Kredi
0$
Çok beğendiğim bir oyun 11.Bölüm gelmeli yapımcı bazı sahneleri değiştirmiş tekrar sahnelerinde olmayanlar sahneler var ama yalan yok hoş sahnelerdi ramazan bitince baştan sona elden geçireceğim. :love:👌 :devilish:

Üst Alt