A Knight's Tale Türkçe Yapay Zeka - Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Hoş geldiniz Adult Oyun Çeviri | Türkçe Yetişkin Oyunlar - Adult Oyunlar - +18 Oyunlar - Yetişkin Oyunları - Türkçe Adult Çizgi Roman

Sitemize hoş geldiniz, içeriklerimize erişebilmek için sitemize üye olmalı veya giriş yapmalısınız. Bu sitenin içerikleri +18 yetişkin kişilere hitap etmektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz, siteden çıkmanız gerekmektedir. Sitemize kayıt olursanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulamış sayılırsınız.

Son Konular

Devamı Gelecek Renpy Android Türkçe Yapay Zeka A Knight's Tale Türkçe Yapay Zeka

• Konuyu başlatan Mackenzie
  • Başlangıç tarihi
Güncel Sürüm Bilgisi
0.36SE
kennyR

kennyR

Çevirmen
Kredi
0$
Hikaye anlamında çok zayıf. Harem kuruyorsun eşin, yaverin, ve hizmetlinle. Ortaçağ teması yansıtan iki olay var, Kralın değişmesi ve arazi anlaşmazlığı. Onun dışında toprak bahşedilmiş bir şövalye olmanın ruhunu yaşayamıyorsunuz. Hiçbir asker veya komutan ile görüşmüyorsunuz. Sanki koca kalede üç kız ve siz varsınız gibi.

Son düzenleme:
QuanEx

QuanEx

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Kadın başrol olduğumuz android oyun önerir misiniz türkçe ingilizce fark etmez
Kadın başrol oyunlar:

Volleyball heaven (Türkçe yapay zeka)
Angelica's temptation (Türkçe yapay zeka)
Pandora's Box (Türkçe yapay zeka)
Betrayed (Tamamen Türkçe)
Bright past (Türkçe yapay zeka)
High life (Türkçe yapay zeka)
A Wife And Mother (Türkçe yapay zeka)
Good Girl Gone Bad (Türkçe yapay zeka)
The office (Tamamen Türkçe)
Fashion Business (Tamamen Türkçe)
Biraz geç oluyor ama olmamasından iyidir di mi :/

K

karbonaterol

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Boyutu bu kadar büyük olupta içi bu kadar boş başka bir oyun görmemiştim. Zaman kaybı.

L

Ligter

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Merhabalar;

Oyunun boyutunun büyük olmasına rağmen ne yazık ki beklentileri karşılayamayan bir yapım. Her ne kadar orta çagt gibi de olsa veya görünse de siz kendi kafanızda istediğiniz çaga ve zamana bu oyunu uygulayabilirsiniz. Beklentiniz kesinle olmadan oynabilecek........ PARDON oynabilecek demiştim.... TV gibi otomatige alınıp izlenebilecek bir resimli eerotik roman olmuş.

İçinde sahneler yokmu sıkca var ama sizi heyecanlandırmıyor konusu itibariye ve hareketli sahneler cok sıradan ve az. Ses ve müzik yok zaten bu çok buyuk eksi etken ben nerede ise oyunun yarasında otomatige aldım alt yazıları dahi okumadım.

Siz bir lordsunuz güzel bir karınız var, onun hizmetcisi var cıtır yeni yetme, bide sizin ustanızın kızı. Karınız o kadar iyiki ustanızın kızı ile yatmanıza sonra hizmetci ile yatmanıza,3 lüye 4 lüye derken bunları merak bile etmiyorsunuz bir secim yok, oyuna bir müdahale yok olumsuz veya sizi a burada ne olacak diyen bir şey yok düz ve sıran bir oyun olmuş

Yukarıda da beriltigim gibi ses ve müzik yok, hareketli sahneler çok kısa ve berbat, konu baştan iyi gibi geliyor sıkıyor, bayıyor, ha oynanmaz mı boş vakit ve internetiniz varsa oynanabilir.

Diyeceksiniz ki hiç mi iyi birşey görmedin. Resim ve çizim kaliteli ama arkaplanlar gene aynı bu yüzden zorda kalmadıkca tavsiye etmiyorum.

Saygılarım ile....

K

Kadir4444

Kayıtlı Üye
Kredi
0$
Gerekli izinler verilmedi hatasi veriyor admin

K

keskes

Kayıtlı Üye
Kredi
0$